Wpis z mikrobloga

zawsze byles inny?


@sm3rf-m4rud4: zawsze
co ma bordo do tego? raz jesteś boro raz pomarańczowy a kiedy indziej zbanowany,
bycie innym to wg ciebie powód do ukamienowania mnie?
robienie gówno burzy z oczywisty tematów jak ten że górale są chytre na dutki bardziej niż baba z Radomia to szczyt spierd...lenia , a #!$%@? tym gówno kontentem mikro to już mielizna umysłowa motzno
@sailor_73: ale przeciez od tego jest internet i portale internetowe zeby sobie porozmawiac i powymieniac sie doswiadczeniami. Zwykle jezeli Cie cos nie interesuje to scrollujesz dalej, ale istnieje pewna udowodniona naukowo zaleznosc na wykopie. Zaleznosc, ktora jasno pokazuje, ze #!$%@? umyslowe rosnie wraz z ciemniejacym kolorem przy nicku. Takiej osobie zwykle wydaje sie, ze cholernie wszystkich interesuje to, ze jego cos nie interesuje na przyklad :D

Ja to bym sobie takich
ja rok temu byłem w Zakopcu, zjadłem obiad w karczmi


@ONVIF: jezeli to nienjest bait, to trochę trudno mi nawet o współczucie dla ciebie. Jak ktoś w 2023 roku jedzie do Zakopca jadąc w tych ich knajpach jakieś piergi gaździny albo kotlet zbójnicki to jest frajer. A frajera trzeba golić.
Jeszcze wspominasz o rodzinie, rozumiem że masz jakąś kobietę i dziecko/dzieci. Zatem powinieneś być jakimś odpowiedzialnym i racjonalnym człowiekiem. A jedziesz