Wpis z mikrobloga

Największym wygranym tego skandalu w meczu z Valencią jest... Rodrygo XD Znowu mu się upiekło, że zagrał paździerz i nikt nawet nie wspomina o jego fantastycznym występie XD Ja wiem, że przewaga w lidze jest wciąż dosyć wyraźna, terminarz też nie jest taki straszny, ale ta gra naprawdę zaczyna być problemem i przez Manzano znowu w czasie odłoży się dyskusja czemu od połowy stycznia to zaczęło tak źle wyglądać. Piłkarze będą teraz mogli gadać, że gdyby sędzia nie był akustyczny, to wygraliby 3:2, ale tak naprawdę to z tak słabą Valencią nie powinna być potrzebna 3 bramkowa remontada. Coś tu się zacięło i mam nadzieję, że wnioski zostaną wyciągnięte przed Lipskiem, a nie że od połowy następnego tygodnia zostanie nam już tylko dogrywanie tej śmiesznej La Ligi.
#realmadryt #mecz
  • 3
@ObslugaRadomskiegoLotniska: ale co zrobić jak trenerem jest beton? Sorry ale jak nazwać trenera, który naprawdę jest dzbanem. Trochę świeżości wprowadza jego syn Davide.
Masz taką kadrę, a cały czas grasz Rodrygo xd. Szkoda mi Gulera. Bo jestem pewien, że zagrałby lepiej od brazola. Może usilnie próbują zawyzyć wartość Rodrygo by go sprzedać?
@NightWing parę razy zwróciłem uwagę na reakcję anczela w stosunku do Rodrygo. Wydaje mi się że go bardzo lubi i za wszelką cenę pcha gondo grania, mimo że na papierze wygląda gorzej od brahima.