Wpis z mikrobloga

#piciedrozdzy #mirabelki #mirabelkipolecajo
Zakładam taki tag i będę tu opowiadać o moich doświadczeniach związanych z piciem drożdży. Zapraszam także innych do dzielenia się spostrzeżeniami pod tym tagiem.

Po co pić drożdże? Dla lepszej cery (pomaga w trądziku), szybszym wzroście włosów (nawet 300% wzrostu), dla nowych włosów, tzw. Baby hair, dla mocniejszych paznokci. Podobno pomagają też na układ nerwowy (drożdże zawierają witaminy z grupy B) i na układ immunologiczny. Ja oprócz tego liczę że może pomoże mi na dziwny rodzaj łupieżu który mam na skórze głowy.

Ja piję drożdże dwa tygodnie i widzę pierwsze efekty. Najpierw cera się pogorszyła (wypryski, zaczerwienienia). To jest to normalne i występuje często, ale zaczyna się już poprawiać i jest naprawdę nieźle. Nie mogę wyjść z podziwu jak gładki jest mój nos i reszta twarzy także. Poprawił się takze koloryt. Wydaje mi się że skóra na całym ciele także ma się lepiej, jest bardziej gładka i miękka, taka jedwabista.

Obrazek niepowiązany.
szzzzzz - #piciedrozdzy #mirabelki #mirabelkipolecajo 
Zakładam taki tag i będę tu op...

źródło: temp_file9054995568488689778

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Hobb piję raz dziennie 25 gramów rozpuszczonych w małym kubku wrzącej wody. Potem tylko trzeba zamieszać żeby wszystko się dobrze rozpuściło i można pić.
  • Odpowiedz