Wpis z mikrobloga

#reinkarnacja #seriale #przegryw #samobojstwo
Polecam wszystkim zainteresowanym reinkarnacją. Nie widziałem wcześniej tak dobrze zrobionego filmu o wcieleniach.
Gość jest mega przerywem i popełnia samobójstwo. Ale to dopiero początek jego dalszego życia. Bardzo dobrze zrobione kino. Tu naprawdę trudno się o coś przyczepić akcja jest coraz bardziej pokręcona i coraz lepsza z odcinka na odcinek. Nie chce spojlerować bo i tak już za dużo na początku opowiedziałem. Ps. na Amazonie jest wersja w kilku językach poza niestety polskim. Na "gryzoniu" znalazłem wersję polską https://www.filmweb.pl/serial/Ije%2C+god+jugseubnida-2023-10031136?plusMinus=false
CipakKrulRzycia - #reinkarnacja #seriale     #przegryw #samobojstwo   
Polecam wszyst...

źródło: rgerqw4ege4rtg

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@menel60: no właśnie nie. Serial jest świetny. Efekty specjalne, dialogi, treść, gra aktorska. Wszytko na wysokim poziomie. To nie jest ckliwe kino koreańskie do którego byłem przyzwyczajony. Gdyby to był serial amerykańsaki to pewnie by było o nim głośno. Już sam początek jest na tyle dobrze zrobiony, ze kibicujemy głównemu bohaterowi by ze sobą skończył XD
  • Odpowiedz
@menel60: i każdy odcinek jest zaskakujący. Jedyne co mógłbym się czepić to ostatni odcinek który jest zbyt "nudny" w porównaniu z poprzednimi gdzie jest cały czas akcja a ostatni to taki trochę melodramat i mógł być skrócony
  • Odpowiedz
@#!$%@? to jakaś netflixowa podróbka koreańska, coś dla dzisiejszego widzs który od ekranu nie wymaga zbyt wiele
  • Odpowiedz
@#!$%@? no bo oni chcą żebys się wkręcił, dlatego wrzucają tam wątki które mają cię wkręcić. To nie ma nic wspólnego z kinem mordo
  • Odpowiedz
@#!$%@?: Dzieki za polecenie. Nie wiem kiedy obejrze, ale na pewno rzuce okiem, bo wyglada ciekawie. Teraz ogladam drugi sezon True Detective i Frieren.
  • Odpowiedz