Wpis z mikrobloga

Pod filmami na mlecznym g.. pojawiła się taka formuła:
Jako jedyne medium na świecie, mamy, potwierdzoną przez Urząd Ochrony Danych Osobowych, zgodę na publikację wizerunku Krzysztofa Kononowicza.
Wygląda na to, że właściciel grajdołka na Szkolnej dobrze się zabezpieczył i wszelkie działania Oregano okazały się wydmuszką, którą łykają naiwne pelikany!
#kononowicz #patostreamy
  • 13
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: leć tam biegusiem i wpłacaj mu donejty w imię zasad, a i tak powie ci ze jesteś tylko petem : D

a co on wnosi interesujacego poza swoim oszołomstwem i toksycznością?
  • Odpowiedz
@pyczasty: Uderz w stół a nożyce się odezwą. Właśnie o m.in. o tobie pisałem. Jest lajt Olgierdano, jest wpis pyczastego. Ja tobie wpłacę donejta na lajwie, zapowiadałeś wyjaśnianie, przelałem zasiłek z MOPS na konto oszczędnościowe żeby ci w płacić a ty robisz z gęby dvpe, obiecujesz i nie spełniasz.
Odpal kanał, rób przeróbki, lajty, też zarobisz 100 tysięcy i ci przejdzie żal do Olgierdano.
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: ja nie potrzebuje twoich pieniędzy ani innych dających nabierać się na proste manipulacje. Gdybym chcial pieniazki brać to brałbym śmiało i nie pytał o przyzwolenie. A jak widzisz nie jest tak

Nikomu oczu nie mydlę a wręcz przeciwnie.

:)
  • Odpowiedz
@Hexenbrenner: tak farara zachlał się, masz racje.. jutro wrzuce post o tym na swołeczności. A powiedz mi dlaczego przyjaciel lukaszek nie pojechal pozegnac swojego rzekomego przyjaciela a zamiast tego udawał ból pleców? :D

oj ty to chyba jestes psychofanem lukaszka, przyznaj sie
  • Odpowiedz
@pyczasty: A to jego zapytaj, mnie żadne Iksele nie interesują, mają tyle wspólnego z uniwersum co moje hemoroidy.
I taka gadka z wami, lepiej znacie życie Łukasza niż on sam. Dzień po dniu wciąż się dzieje życia cud, Olgierd wrzuci film to będziecie mieli o czym pisać.
  • Odpowiedz