Wpis z mikrobloga

  • 0
@Antybristler:
Średnia +/- 6500 brutto, ale osobiście znam tylko 3 osoby, które zarabiają tyle lub więcej i są to osoby na wyższych stanowiskach typu koordynator/kierownik. Cała reszta osób, które znam i które mają wykształcenie (nie jakaś turystyka czy inny ściek) i doświadczenie zarabiają max 5500. Mediana w Lublinie jest pewnie w tych okolicach albo i jeszcze niżej ( ͡° ʖ̯ ͡°) a ceny mieszkań, wynajmu i gastro
  • Odpowiedz
  • 0
@powsinogaszszlaja: nie szukam. Nigdy bym nie kupił mieszkania w Lublinie, bo cenowo jest tylko niewiele lepiej od Krakowa czy Gdańska (choć i w Lbn da się znaleźć mieszkania za 25k za metr) to w tych dwóch miastach perspektywy na wszystko są znacznie lepsze(a i nie ma tam tyle n-wordów co tutaj)
  • Odpowiedz
@Julka_2137 a daj spokój, w lubelskim ludzie myślą że mogą sprzedawać mieszkania w cenie tych z Wilanowa. Ostatnio widziałem mieszkanie 65m2 w Biłgoraju za 750 tys zł, moze bardzo by mnie to nie zdziwiło gdybym nie chciał kupić tego mieszkania 10 lat temu za... 140 tys zł xD
  • Odpowiedz
@Julka_2137: ach, Lublin ( ͡º ͜ʖ͡º) Sam właśnie rozglądam się za większym mieszkaniem, i ceny są w pytkę. Ale co się dziwić, skoro na mieszkanie które aktualnie posiadam znalazłem chętnego w tydzień, za 35% więcej niż płaciłem w 2021 r., bez przeprowadzania żadnych remontów.
  • Odpowiedz
  • 2
@open_or_die: jak przeglądałem oferty to widziałem dziś 60mkw za 800k xD co prawda fajne osiedle, bo węglinek, ale #!$%@? mać 800k za mieszkanie na granicy miasta i 500 metrów od torów XD
  • Odpowiedz
  • 0
@majkel88: nie wiem. Ja łapie doświadczenie w zawodzie i zawijam się do Trójmiasta, bo jak mam płacić za mieszkanie takie pieniądze to już wolę to robić właśnie tam
  • Odpowiedz