Wpis z mikrobloga

@washington: nie robilem sondażu ale czytałem komentarze Ukraińców mieszkających w Polsce na ich forach i jak była podawana informacja ile polska przekazała uzbrojenia to nie było tam słów podziękowania tylko tezy że to UE i USA płacą za ten sprzet a my tylko robimy na tym interes bo sprzedajemy po zawyżonej cenie i kupujemy lepszy sprzęt. Ha tfu na takich ukraincow
  • Odpowiedz
my tylko robimy na tym interes bo sprzedajemy po zawyżonej cenie i kupujemy lepszy sprzęt


@Ruskitroll123:

Bardzo opłacalny interes - kupujemy F35 z pieniędzy za MiG29. I jeszcze nam pewnie z tego coś zostaje na drobne wydatki. :)
  • Odpowiedz
@washington: Ja znam takich ludzi, pomagasz z sympatii, współczucia, dobrego serca, dla własnej idei a im się wydaje, że robisz to bo to oni są tacy zajebiści. I jak już dostali to teraz zanegują Twoją hojność, wysiłek i obrzucą Cię błotem bo nie dostaną kolejnej twojej rzeczy. Jeśli oni tak sprawy załatwiają na swojej Ukrainie to nie dziwie się, że tam jest taka bieda i trzeba im T-72 dosyłać.
Chłopu jak
  • Odpowiedz
@Ruskitroll123:

Państwa członkowskie, które wysyłają dozbrojenie na Ukrainę, mogą przesłać rachunki do Brukseli i ubiegać się o zwrot wydatków i ponoszonych kosztów transportu. Pieniądze są wypłacane z Europejskiego Funduszu Pokojowego.

Wsparcie dla Ukrainy. Polska unijnym liderem

Polska jest liderem, jeśli chodzi o dostarczaną broń na Ukrainę. Z ustaleń brukselskiej korespondentki Polskiego Radia Beaty Płomeckiej wynika, że od marca Warszawa przesłała do Brukseli faktury na 2 miliardy 200 milionów euro.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

tak ktoś zapłacił nam za samoloty porzucone na granicy, chłopie nie osmieszaj się bo to jest żałosne co mówisz

@Ruskitroll123: Umiesz wyczytać ironię czy masz autyzm? Poza tym, to był komentarz do treści przytoczonych w twoim poście.
  • Odpowiedz
@Nie-mam całkowicie pomijam fakt tutaj Ukrainy, ale. Pomagasz żeby wymagać od kogoś wdzięczność i bycia swoim „pupilem”? Czy pomagasz, bo chcesz nieść pomoc. Najważniejsza zasada pomagania to pomaganie bez względu na to, czy coś w zamian otrzymasz. Nie chodzi tutaj w ogóle o Ukrainę, a o wszystko. Od wielu osób słyszę już „pomagam tu tu tu, a w zamian nic nie dostaje”. No to #!$%@? chcesz pomóc czy wymienić się czymś?
  • Odpowiedz
@Ka4az: nie po to pomagam, żeby otrzymać w zamian nienawiść. Jeśli przez moją pomoc staję się dla nich wrogiem, to przestaję pomagać. I pomagam z serca a nie z obowiązku. Nie chcę "pupila", chcę normalnego kumpla, a nie zbira szantarzystę który wymusza na mnie rzeczy i mi grozi.
  • Odpowiedz