Wpis z mikrobloga

dzisiaj mija miesiac odkąd postanowiłem nauczyć się daytradingu w praktyce. Mój wniosek jest taki, że nie da się tego nauczyć. To jest hazard. Wpłaciłem 300zł i udało się przez ten czas uzyskać zwrot w wysokości 104,76zł ale to niczego nie dowodzi. Dowiedziałem się głównie jak słaby psychicznie jestem i jak emocje szaleją podczas tradowania. Strategie i systemy z youtuba przeważnie nie działają i jedyne co mi pomogło tot po prostu wyczucie momentu, głebokie oddeechy żeby się nie stresować i melisa. Pozdrowienia dla osób które są to wkręcone! Musicie mieć psychikę nie z tej ziemii bo ja po miesiącu nieregularnych operacji jestem tym zmęczony.

#gielda #xtb #gownowpis
wyazz - dzisiaj mija miesiac odkąd postanowiłem nauczyć się daytradingu w praktyce. M...

źródło: sc

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Vahn: mi się udało bez bota i to wstrzelenie się było na ponad 80 pozycjach. Może ludzie tak grają nie wiem tego ale jak ktoś ma farta i gra w miarę bezpiecznie to też się da coś dorobić na waciki. Nie negując, że to wciąż hazard chłopie...
  • Odpowiedz
  • 0
@FrancisKonois: dokładnie zaczalem 29 stycznia tego roku. Robiłem mnóstwo małych pozycji typu 0.50-2zł na cfd typu EURUSD, GBPUSD, USDJPY, EURPLN, GBPUSD itp. i jak juz zarobilem wiecej niiz 40zł zaczałem grac na OIL i tam tez duzo fajnych pozycji udało się zamknć
  • Odpowiedz