Wpis z mikrobloga

Ten szur z kanału „Dla Pieniędzy”, który wcześniej współpracował z Konfederacją czy ściślej z Mentzenem bez cienia wątpliwości był sponsorowany przez spółkę CPK - sam oznaczał te filmy. Chwalił też Obajtka. Ale zastanawia mnie mocno, dlaczego tak uparcie już któryś film z rzędu broni Glapińskiego.

Wiadomo, że NBP masę hajsu przeznacza na szeroko pojęty „marketing”, więc jestem wręcz pewien, że ten typ jest też sponsorowany przez Glapę. Mam nadzieję, że po przejęciu NBP dowiemy się, ile konkretnie na tego sprzedawczyka wydano. Chłop nie dość c że broni tych wszystkich Glapińskich i Obajtków, to jeszcze jadowicie atakuje Tuska (np. non stop oskarża o zdradę Polski i bez ironii puszcza jak w #tvpis „Fur Deutschland”.

Wyjątkowa kanalia. Ale plus jest taki, że prędzej czy później przejedzie się na tym contencie dla szurów

#polityka #4konserwy #neuropa #dlapieniedzy #konfederacja #bekazprawakow #sejm
Gours - Ten szur z kanału „Dla Pieniędzy”, który wcześniej współpracował z Konfederac...

źródło: IMG_3314

Pobierz
  • 51
@Gours ciekawe jak tam wojna domowa w Teksasie i czołgi które wojsko wiozło według niego na granicę Teksasu i Meksyku xD #!$%@? szur ludzie mu tam klaskali że o wojnie w Teksasie nic nie mówią w tv i dobrze że on pokazuje prawdę xD robi wodę z mózgu za grubą kasę, jakbym go spotkał to bym mu napluł w ryj bo śmieć robi głupim ludziom wodę z mózgu i dzieli społeczeństwo na