Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ogólnie rzecz biorąc, nie idzie mi smaltalk i rozpoczynanie rozmowy, a podbijanie do randomowych dziewczyn także. W zasadzie moje wymagania, co do przyszłej partnerki są minimalne. Kiedyś zdarzyła się okazja i chcąc nie chcąc moja siostra stała się swatką. Poznałem dziewczynę, z którą miałem odbębnić jedno wyjście i to wszystko. Początkowo nie czułem iskry między mną a nią. Ale w międzyczasie, parę osób dało mi do zrozumienia, że może takiej własnie dziewczyny mi trzeba. I tak minął rok, a ja dalej biję się z myślami czy do niej napisać, a jeśli już, to czy zwykłe "hej, co tam u ciebie?" wystarczy, czy mam stosować jakieś rozbudowane sformułowania, poezje :-). W zasadzie prawie z nikim nie piszę a z dziewczynami wogóle. Jest też druga strona medalu, od roku strzyże mnie fryzjerka. Można powiedzieć, że jest w moim typie, ale nawet nie wiem jak ma na imię(rozumiecie to?), nie potrafię się jej o to zapytać, a każde jej pytanie jak mnie ostrzyc, kończy się tym, że odpowiadam jej łamiącym głosem. Z drugiej strony boję się jej o to zapytać, zawsze jest miła i nie ma nic przeciwko na strzyżenie przed zamknięciem. Ale to jej praca i chyba musi być miła dla każdego. Ryzyk fizyk, mogę się odważyc zagadać, ale jak to rozegrać, żeby nie wyjść na namolnego gościa, który przez to, że jest wolny to chwyta się wszystkiego i jest zdesperowany. #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #randkujzwykopem #randki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: dla mnie creepy & cringy żeby mówić fryzjerce że jest w moim typie
jak nie umiesz z nią pogadac na luzie o byle czym - o pieskach, o wakacjach, o pracy, to jak myślisz, jaki skutek przyniesie że po miesiącach milczenia wydukasz że "jest pani w moim … tego … eee … typie"?

edit: aa chcesz zapytać o imię tylko, to luz :)