Wpis z mikrobloga

Kociarzom ich pupile przyniosą co najwyżej jakieś truchło.


@booze_epicure: koty zanoszą zdobycz tam gdzie się czują najbezpieczniej ponieważ podczas jedzenia są mają obniżoną czujność.

Niektórzy myślą że to z wdzięczności
  • Odpowiedz
@ShineLow: tak tak I dlatego zostawiają ją potem swojemu właścicielowi na zawsze xD

Tak sam świetna teoria jak to, że twój pies Cię kocha bo go karmisz. Nigdy w życiu nie nakarmiłam żadnego swojego psa a dla każdego byłam ulubionym członkiem rodziny. Za to zawsze unikały mojego ojca który realnie je karmił.
  • Odpowiedz
@ShineLow:

koty zanoszą zdobycz tam gdzie się czują najbezpieczniej ponieważ podczas jedzenia są mają obniżoną czujność.

Niektórzy myślą że to z wdzięczności


Teorii na ten temat jest przynajmniej kilka, ale przyszedł wykopek, wygłosił swoją (oczywiście jedyną prawdziwą) i zaorał behawiorystów zajmujących się sprawą xD
GrimesZbrodniarz - @ShineLow: 
 koty zanoszą zdobycz tam gdzie się czują najbezpieczn...

źródło: Screenshot_2024-02-28-06-09-45-786-edit_com.brave.browser

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 2
@furcio

@booze_epicure: Ale za to nie jebią, są słodkie i nie #!$%@?ące. No i nie zagryzą dziecka :)


Jeśli uważasz że pies #!$%@? to pora się udać do lekarza. Albo choć raz w życiu go wykąpać.
  • Odpowiedz
@ShineLow:

Niektórzy myślą że to z wdzięczności.

No to pomyliłeś adres, bo ja tak nie uważam. Faktem jest samo przynoszenie padła. I tyle. Nie zrównuję takiego zachowania z przynoszeniem uprzednio podjumanego kapcia, ulubionej zabawki czy skarpety.
  • Odpowiedz