Wpis z mikrobloga

@noipmezc: ale w sensie melee czy "melee" tak jak w poe, gram flame reave spellblade i w sumie jest git, nie licząc #!$%@? playstyle gdzie mój główny skill używany jest tylko przez jakieś 20% jak atakuję bo najpierw trzeba nałapać stacków innym skillem xD w sumie nie narzekam ale przez problemy z maną cierpi dps
@Elec: nie wiem jak jest w poe w sumie, chodzi mi takie melee ze musisz podejsc pod samego przeciwnika zeby zadac dmg. Wiekszosc tych mechanik na bossach i elitach jest taka ze trzeba #!$%@? co akurat jest ok, w sumie taki urok grania melasem. Ale jak #!$%@? podchodzsz a ten #!$%@? nie chce atakowac, albo sie blokuje, nie chce podejsc, jak #!$%@? to sie odbija, mikstury wypadaja pod bossa tak ze
@noipmezc: ja miałem tylko problem z ostatnim bossem (wonsz) a tak poza tym to ze spamowania skilli wpadała tona warda i jakoś to szło, ale tak potki potrafią się zrespić w miejscu z dupy i mam wrażenie że jest coś z odświeżaniem pozycji, potrafił mi potek wpaść centralnie pod nogi i nie podniósł się dopóki się nie ruszyłem
@noipmezc: ale jak są niektóre moby które się teleportują to potrafią się wbić w postać i nie sposób było je trafić, trzeba było odskoczyć, jeszcze mają sporo pracy ale imo gra się przyjemnie