Wpis z mikrobloga

Cześć, wybieram się z rodziną (2+2 oraz 3 - tj. 5 dorosłych i 2 dzieci 3 i 4 lata) na wakacje do Grecji.
Wstępnie wybraliśmy Kretę, hotel w Heraklionie - Sentido Amounda Bay.

Hotel ma generalnie dobre opinie, jednak najgorsze jakie były to odnośnie jedzenia - ze niby mało i nie nadążają donosić. Sam nie wiem ile w tym prawdy a ile fantazjowania... :) Czy ktoś może z Was przypadkiem był w tym hotelu? Całe wakacje wychodzą tam z ubezpieczeniem i ze wszystkim na 7 nocy, all inclusive itp. 33 tys. zł.

Znalazłem lepszy hotel, podobno bardziej wypasiony, ale na wyspie Kos i jakby trochę na uboczu bardziej, ale już wtedy 42 tys. zł za całą ekipę - Mitsis Blue Comes Resort & Spa.

Nie wiem co zrobić tak naprawdę i czy jest sens dopłacać, to nasz pierwszy wyjazd wakacyjny, jeszcze z dziećmi, no i mam obawy czy wszystko będzie git.

#grecja #kreta #kos #wakacje #urlop
  • 7
@meehow69 w 2016 byłem tylko z żoną i nastawiłem się na odpoczynek i trochę zwiedzania. Wykupiłem wtedy 2 wycieczki. Pierwsza po wyspie, miasto Kos, pierwszy szpital Hipokratesa, wiatraki, plaża. Średnio ciekawe. Druga to wycieczka do Bodrum wodolotem. Ogólnie spoko, śmiesznie z perspektywy czasu, np. pokaz mody skórzanej na wybiegu w wykonaniu wąsatych turków :). Reszta to pobyt w hotelu i ew. wypady rowerem do Kardameny. Teraz jadę 2+2 i zamierzam 7 dni
  • 0
@melon_musk: ja chciałbym coś zwiedzić stąd wybór Heraklionu. Zobaczymy jak to wyjdzie, czas pokaże :) To nasze pierwsze wakacje za granicą, dodatkowo z dziećmi, nie mamy porównania.