Wpis z mikrobloga

Mieszkam teraz na Dominikanie, wolny i szczęśliwy. W Polsce wszystko było monotonne - ludzie zamknięci, długie 4-miesięczne zimy i 6 miesięcy prawie całodziennego mroku. Tutaj jest zupełnie inaczej. Czasem wstaję o 5 rano, a czasem śpię do 9-10. Mam swoją przyczepę o powierzchni 10-12m2 na dużej działce, ponad ar. Większość czasu spędzam na zewnątrz.

Codziennym rytuałem jest bieganie i treningi siłowe, jak nie chce mi się biegać to lubię się upalić i pochodzić sobie 15km. Uprawiam codzieninie sport i moje zdrowie psychiczne i fizyczne odczuło znaczną poprawę, nawet mój wygląd stał się lepszy, żywszy, a moja sylwetka jeszcze lepsza, do tego jestem tak mocno opalony że wyglądam trochę jak mulat.

W wolnym czasie oprócz sportu, spacerów i kąpania się w wodzie, lubię również malować, uwielbiam tą czynność, jedna sesja dla mnie to około 3-4 godziny zazwyczaj, przez ten czas czuje się prawdziwym sobą, w najbliższym czasie planuję sobie kupić rower albo quada, ale nie chce ryzykować kradzieżą, mam przeciętny radioodtwarzacz za który dałem około $50, słucham muzyki z Dominikany która jest świetna.

Ludzie tutaj mają bujne życie seksualne, wszędzie burdele i prostytucja, która jest tania, co jest dużą zaletą, ludzie mają dużo dzieci z kilkoma osobami, ja chce mieć 4 żony i 10 dzieci, w Polsce mam dziecko, ale żony nie mam, uwielbiam to na Dominikanie, tutaj za $50 kupisz tyle marihuany, że to się w pale nie mieści, a prostytutki tutaj są tak tanie, że budżet praktycznie nie ogranicza. Byłem w tym roku jeszcze na: Haiti, Jamajce i USA, w USA tylko kilka dni, dokładnie w Las Vegas.

Patrząc na swoje życie mam refleksję, mieszkanie na Dominikanie jest dokładnie tym czego potrzebowałem, moje życie wcześniej wydawało się być trochę bezsensu, było monotonne, nie byłem szczęśliwy w 100%, tylko w jakiś 50%, teraz jestem szczęśliwy w 100%, nie żałuje tej decyzji, wyjechanie tutaj było najlepszą decyzją w moim życiu, ile tutaj zamierzam spędzić czasu? Nie wiem ale chce jeszcze rok co najmniej, a najlepiej z 30.

Wstawiam to dla wszystkich wiecznie poszkodowanych smutasów z #przegryw #blackpill ogarnijcie się, a też tak będziecie żyli jak ja.

Zdjęcie poniżej pochodzi z internetu

#podroze #podrozujzwykopem #dominikana #wykopjointclub
wielkifanrapu - Mieszkam teraz na Dominikanie, wolny i szczęśliwy. W Polsce wszystko ...

źródło: Away-Lands-Food-Culture-Beaches-Dominican-Republic-Puerto-Plata-Santo-Domingo-GoDomRep-059

Pobierz
  • 8
@wielkifanrapu: a za co żyjesz w sumie bo powiem szczerze ze sam chciałbym odpocząć od tego naszego biegu korporacji i społecznego przymusu odpocząć od polityki i sprzeczek w naszym regionie z ciągle spiętymi ludźmi