Wpis z mikrobloga

@olito zadowoleni klienci nie piszą opinii bo mają to w dupie i dalej biorą leasingi. Malkonentci wylewają żale w internecie bo nie doczytali umowy.
  • Odpowiedz
@olito: interesowałem się tematem. Arval ma dobre opinie. Jeśli pasują Ci ich ceny to smiało. Wczesniej zapoznaj sie z polityka zwrotow samochodu, maja ja bardzo jasno opisana razem z przykladami. Mnie ceny i polityka zwrotów zniechęciły.
  • Odpowiedz
@olito: Mam samochód z Arvala i jest wszystko ok. W moim przypadku się kalkuluje, bo jestem młody i samo ubezpieczenie samochodu wyszłoby mi tyle co połowa całej mojej raty miesięcznej, do tego serwis i sama utrata wartości i niepoliczalny spokój wynikający z tego, że to nie mój samochód. Z naprawami nie robią problemów, wszystko ogólnie ogarnia się zdalnie przez apkę lub bok.

Co do opinii to ogólnie jak robiłem swego czasu
  • Odpowiedz
@olito nie bierz Arvala, odziedziczyłem flotę w firmie do zarządzania wypożyczona od nich i uciekałem jak tylko szybko się dało. Wszędzie kary, robienie pod górkę, utrudnienia gdy czegoś potrzebowaliśmy+cennik był szalony
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Wodzionka narazie to mają problem z oddzwanianiem i czekam od 3 dni na przesłanie oferty na maila. Miała być "za chwilkę", potem tłumaczyli, że mają awarię systemu, a teraz cisza. Polecasz jakaś inną firmę?
  • Odpowiedz
@olito @JC97 sam mam arval i mogę powiedzieć, że poziom obsługi jest fatalny. To, że "za chwilkę" oddzwonią czy odpiszą To jest standard i trzeba się kilkuktornie upominać o kontakt. Jeśli chodzi o wykup to jeszcze ponad 3 lata temu cena wykupu auta była podana w umowie. Po covidzie czasy się zmieniły i teraz przed końcem umowy podają cenę wykupu. Ogólnie spoko opcja, zależy co kto potrzebuje. Trzeba też pamiętać, że serwis
  • Odpowiedz
@pisiontgroszy: Protip - podpytaj w ASO swojego producenta czy nie są w stanie ogarniać Ci serwisu na Arvala. To jest trochę inny proces niż umawianie się przez Arval w serwisie, który z nimi współpracuje, natomiast moje ASO oficjalnie nie jest w ich "sieci", ale i tak mogę u nich serwisować samochód i płaci za to Arval. Normalnie dogaduję się z serwisem, mówię, że faktura na Arval i oni wszystko ogarniają. Części
  • Odpowiedz
@JC97 Właśnie ja od razu umawiałem się przez ASO a nie a
Arval. Niestety Pan w serwisie twierdzi, że tylko części zamienne wchodzą w grę. No chyba, że nie ma innej możliwości to oryginał wjeżdża. Ja też nie planuje wykupu także nie jest to dla mnie jakoś ogromnie ważne.
  • Odpowiedz