Wpis z mikrobloga

Kocham patrzeΔ‡ na relacjΔ™ mojego mΔ™ΕΌa z synem πŸ₯Ή dziecko nie ma nawet dwΓ³ch lat, a tata go nauczyΕ‚ krΔ™ciΔ‡ wkrΔ™tarkΔ…, budujΔ… razem tory przeszkΓ³d i namioty, razem naprawiajΔ… ulubione samochody, wspΓ³lnie robiΔ… kawΔ™ w kawiarce... Gdy mΔ…ΕΌ wraca z pracy, to dziecko jest przeszczΔ™Ε›liwe - krzyczy wtedy "mama nie! Tata chodΕΊ!" i ciΔ…gnie swojego ulubionego czΕ‚owieka na kolejne wspΓ³lne przygody πŸ₯Ή

Dumna jestem ΕΌe swoich chΕ‚opakΓ³w, sΔ… najlepsi.

#niebieskiepaski #dzieci #macierzynstwo #ojcostwo
  • 209
  • Odpowiedz
@nicari mam podobnie z synem za chwilkΔ™ 3 lata. Nie chciaΕ‚em dziecka i nie lubiΔ™ dzieci ale teraz mam najlepszego kolegΔ™ i pomocnika we wszystkimi bo to co robiΔ™ jΔ… on teΕΌ musi :)
  • Odpowiedz
@nicari: poprawiłaś mi humor tym wpisem. W zalewie złych wiadomosci bodźców ten wpis jest jak promyk słońca. Zealszcza że sam mam brzdąca w podobnym wieku i wiem jak się potrafi ucieszyć na mój widok.
  • Odpowiedz
@nicari: z całego serca Wam gratuluję i dodam tylko żebyś pamiętała, choć pewnie wiesz, żeby dbać o to jak o największy skarb, bo tym w zasadzie jest. Powodzenia i morza miłości.
  • Odpowiedz
@nicari zazdroszczę, codziennie wychodzę z siebie by młodemu ~1,5 roku pokazywać świat i fajne rzeczy, ale interesuje go to tylko gdy mamy nie ma w pobliżu. A jak jest to woli trzymać ją za nogawkę niż się ze mną w cokolwiek bawić, serce pęka (ಠ‸ಠ)
  • Odpowiedz
@nicari za pol roku sie z tym pozegnasz i bedzie tylko 'mama mama', jak przyjdzie bunt. Wlasnie przerabiam. Mialem identyczna sytuacje, a teraz syn rzadko kiedy akceptuje inna opcje niz mama.
  • Odpowiedz
@nicari: co jest, kurde, przecież powinniście TO ubierać raz jako chłopca, raz jako dzuewczynkę.

Strasznie niepostępowi jesteście. Skąd wuecie jakiej płci jest i dlaczego pozwalacie TEMU babrać się w typowo męskich sprawach.

Trzeba zwołać neuropę i anulować wasze rodzicielstwo.
  • Odpowiedz