Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
8 miesięcy temu wszedłem w związek z dziewczyną, która wychowywała się bez ojca. W sumie dopiero na Wykopie dowiedziałem się, że to ogromne ryzyko i od tamtej pory próbuję wyłapywać niepokojące sygnały. Póki co nie zauważyłem niczego, co mogłoby mi dać do myślenia. Wręcz przeciwnie. Różowa wkłada dużo serca w tę relację i traktuje mnie z szacunkiem. Jest młodsza o 5 lat. Cały czas mam jednak z tyłu głowy obawy, że w przyszłości wszystko może się zmienić na gorsze. Te obawy są blokadą do tego, żebym mógł w pełni odczuwać szczęście. Podobno osoby wychowane bez ojca powinny przejść terapię. Myślicie, że warto poruszyć z nią ten temat, czy będzie to przesada, skoro nie zauważyłem niczego niepokojącego? #rozowepaski #niebieskiepaski #zwiazki #psychologia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 50
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: wszystkie 3 ktore mialem nie mialy ojca albo mialy slaba relacje z nim w dziecińswie , także nie sluchaj tutaj wykopkow tylko doradz jej jakiegos terapeute bo laski tkaie potrzebuja atencji z czasem takiej od innych facetow xd
Czeste manipulacje i klamstwa tez sa
Duzo niepewnosci siebie
Brak komunikacji i czeste wybuchy momentami
nie potrafią kochac
2/3 mialy tatuaze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: nie ma to jak szufladkowanie ludzi i dorabianie do tego filozofii. Dziewczyna wychowująca się bez ojca to ryzyko, jak dobrze że mojej żony ojciec pił i bił, ale był w domu (tak nie było).
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zwrócić uwagę na jej relację z matką. . Nie dostrzegałem tego na początku i nie pomyślałem ze tak samo może byc u nas. Jej brat był z dziewczyną ktorą matka nie akceptowała. Przez 6/8 lat ( nie pamiętam dokładnie) udawał w rozmowach że Agata nie istniej, mimo że u niej mieszkał i matka o tym wiedziała. Ale nie poruszał tego tematu by matki nieurazić.
Na wszystkie imprezy/śluby/święta przyjeżdzał
  • Odpowiedz
@mirko_anonim czytając wykop uznasz najwyżej, że wszystkie kobiety to #!$%@? co chcą tylko twojego portfela i zrujnowania Ci życia.
Zablokuj w #!$%@? wszystkie tagi dotyczące związków, redpillów i innych takich bo zryje Ci to banię xD
  • Odpowiedz
Mimo, że Wykop schodzi na psy to jestem dumny, że w momencie czytania przeze mnie tego wpisu komentarz "Myślę, że przerwa od wykopu by ci nie zaszkodziła." ma 645 plusów, a sam wpis 0.

Szczęścia Miras!
  • Odpowiedz
Jest młodsza o 5 lat.


@mirko_anonim: I tu jest pies pogrzebany. Dopóki będzie młodsza to będzie zachowywać się jak anioł ale jak tylko Cię dogoni z wiekiem czyli zazwyczaj zaraz po ślubie, to nawet nie zauważysz jak wyrośnie jej broda i włosy na klacie i z dnia na dzień zamieni się w patologicznego ojca, którego nigdy nie miała. Zacznie nosić białe podkoszulki na ramiączkach, pić piwo i lać Cię pasem. Na
enten - >Jest młodsza o 5 lat.

@mirko_anonim: I tu jest pies pogrzebany. Dopóki będz...

źródło: 220px-Ashirtexample

Pobierz
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Jak dzbanie wszystko jest dobrze to na #!$%@? szukasz dziury w całym ? Wyślij ją na terapie, niech sie jej we łbie #!$%@? i będziesz miał swoje problemy, których tak bardzo szukasz.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim pokaż jej statystyki i zapytaj się jej wprost czy będzie z tobą problem ( ͡ ͜ʖ ͡)
Z kobietami to loteria tak czy siak, może być wzorowo wychowana, z dobrego dobrego domu, itd, a po 20 latach jej coś #!$%@? bo koleżanki ją ponakręcały. No jest w grupie podwyższonego ryzyka, musisz obserwować i tyle, bez kobit to lipa, coś za coś, idealnie nigdy nie będzie
  • Odpowiedz
@mirko_anonim:
Znałem chłopaka co wychowywał się bez ojca i miał pół życia problemy
Znałem chłopaka co w tej samej sytuacji w ogóle nie miał z tym problemu
Znałem chłopaka, który co prawda miał ojca ale alkoholika i ani nie pił nie miał problemów

Nie ma reguły. Jeden wychowa się w biedzie a nie będzie kradł a drugi też z biedy zostanie złodziejem
Tak więc koledzy wyzej dobrze Ci powiedzieli
  • Odpowiedz