Wpis z mikrobloga

#pracbaza
Nie wiem jak odebrać te sytuację. W pracy kazdy miał zrobic pare szkoleń online do x czasu. I dowiedziałam sie, ze kierownik powiedział do koleżanki " asia ma az 13 szkolen, a ty tylko 3". Czemu to porównanie do mnie? Chca napiscic koleżankę na mnie? Mają mnie za tępą?
  • 11
@Joa024: ja bym odpowiedział że przyczyną jest głupota joasi, a wiedzę którą joasia musiała zdobyć na dodatkowych dziesięciu szkoleniach, ty już miałaś. W czasie kiedy joasia poświęcała czas pracy na dokształcanie się, ty zarabiałaś pieniądze dla firmy. I lepiej żeby cię nie wkvrwiał, bo roboty na rynku jest od zayebania i zostanie z idiotką joasią. A gdyby dalej nie szło po twojej myśli, jeszcze możesz wyskoczyć że ta rozmowa zakrawa na
  • 0
@bbr555: ja jestem joasia. Udostepnil liste kto ile zrobił szkolen. Wiekszisc miala 5,7 15,13,a ta jedna anka 3. Dlaczego powiedział akurat o mnie jej, ze ja mam 13,a ona 3. Nie jestrsmy wrogami... Chociaz czasem mam z nia spiecia. Ja to odebralam tak, ze ja probuje zmobilizować ze nawet Joasia czyli ja ma 13,a ona ma 3.