Wpis z mikrobloga

@uncles: Właśnie doczytałem ten wycinek i aż ciężko mi uwierzyć, kto i do kogo to pisał :D Z jakiej racji artysta publikujący nieodpłatnie, ma dostawać nasz kasę? :D Niech sobie znajdzie sponsorów i reklamodawców, a jak nie potrafi to niech zmieni zawód :D
  • Odpowiedz
@uncles: to wyjdź. Nie wyjdziesz? Tak myślałem. Ekspert kanapowy i szyderca.
A tak w ogóle to ludzie bardziej skorzy byli wychodzić w sprawie aborcji, bo to o wiele ważniejsze od jakichś 9zł miesięcznie.
  • Odpowiedz
@uncles też to widzisz ? PiS dmuchnął to ludzie głośno o tym trąbili. PO zmienia całą lekturę w szkole, usuwa "zgryzy z Niemcami" które mieli nasi królowie a ludzie nic. Cisza xD mam weazenie, że nawet media nie nagłaśniają takich sytuacji - tragedia.
  • Odpowiedz
@uncles dopłaty do artystów to głupota. O tym czy ktoś zarabia powini decydować konsumenci swoim portfelem a nie politycy płacąc naszymi podatkami. W przeciwnym razie artyści nie będą tworzyć tego co się podoba ludziom tylko to co jest politycznie poprawne. A ci co będą chcieli tworzyć dla ludzi, nie będą w stanie konkurować z tymi co są opłaceni przez polityków.
  • Odpowiedz
@uncles Jakiekolwiek opłaty od piractwa w czasach, gdzie lwia część ludzi posiada subskrypcje na różnorakich serwisach i legalnie konsumuje z nich treści od muzyki i filmów po książki elektroniczne, to jest zwykłe okradanie obywateli.
  • Odpowiedz