Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Przez internet i tani transport, lokalny rynek matrymonialny zmienił się w globalny rynek matrymonialny z nieograniczoną możliwością wyboru. W rezultacie ludzie gdy mają duży wybór nie potrafią zdecydować się na nic. Próbują, testują, smakują i odkładają na półkę, bo chcą przetestować następny „produkt”, który może będzie lepszy. W rezultacie, mają spory przebieg i jakieś chore relacje na koncie typu ons czy fwb, tym samym ich mózg po takim przebodźcowaniu przestaje nadawać się do trwałego związku. Rośnie też przez to ilość starych panien ze sporym przebiegiem i dwa typy starych kawalerów: prawiczki i ruchacze, a ci co się żenią wywodzą się spośród ruchaczy, bo są atrakcyjni dla #rozowepaski Z takiego podejścia, powstają też samotne matki, które mają dzieci z ruchaczami. No i tak to się powoli stacza w dół nasza wspaniała zachodnia cywilizacja.

#demografia #niepopularnaopinia #takaprawda #blackpill #redpill #niebieskiepaski #zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 22
@mirko_anonim: Społeczeństwo w miarę działało, dopóki baby były wychowywane w wierze katolickiej. To trzymało te głupie baby w ryzach. Teraz robią co chcą i efekty widać - katastrofa. Katastrofa zarówno dla nich, dla mężczyzn, dla narodu. Rozwaliły społeczeństwo w ciągu 1 pokolenia.
@mirko_anonim: nie pamiętam gdzie to czytałem i nie mogę na szybko tego znaleźć, ale o ile internet faktycznie dał możliwość poznawania ludzi z całego świata, to jednak większość związków jeat cały czas budowana przez ludzi mieszkających w jednej okolicy.
Przez internet i tani transport, lokalny rynek matrymonialny zmienił się w globalny rynek matrymonialny z nieograniczoną możliwością wyboru.


@mirko_anonim: jak juz wyjdziesz ze strefy bajek wlasnej wyobrazni to zrozumiesz, ze w warszawie jak ktos miesza 2 dzielncie dalej to jeszcze, ale jak 3 i wiecej to bez szans jest relacja na dluzsza mete.

Still latwiej bedzie sie zwiazac z kims 10% brzydszym / mniej overall ciekawym, kiedy mieszkasz po srodku miedzy
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):
@razdwatrzy55: na studia zaczęły wyjeżdżać dzięko taniemu i łatwo dostępnemu transportowi.

Wszystkie inne powody są wypadkowymi tych dwóch. Np. promocja LGBT, rozwodów, wolności seksualnej itd. wszystko to ma miejsce głównie w internecie. Gdyby nie internet, to dostęp do takich treści byłby mocno ograniczony. Np. kiedyś tyle dzieciaków nie identyfikowało się jako lgbt, bo nikt im nie prał mózgów propagandą, bo zwyczajnie nie miał jak, ale nagle
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP):

to jednak większość związków jeat cały czas budowana przez ludzi mieszkających w jednej okolicy


@zmarnowany_czas: ja znowu widziałem wykres na którym było, że większość par już poznaje się online.

Problemem jeśli już jest to, że na studia idzie więcej kobiet niż mężczyzn


@zmarnowany_czas: problemem jest to, że kobiety idą na studia, bo chcą zarobić na życie takie jakie mają gwiazdy instagrama - i w ten
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): To wtedy zwiększasz ilość filtrów żeby zawęzić kogo szukasz i bawisz się w optimal stopping theory choćby o tak:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Secretary_problem

Tak samo w sumie szukałem miejsca do życia mogąc pracować gdziekolwiek: ostre filtry i odpowiedni algorytm, i duże zbiory nie takie straszne!


· Akcje: Odpowiedz anonimowo ·