Wpis z mikrobloga

  • 2
@Norskee: mam stare konto chyba założone 20 lat temu. Używam jako konto dodatkowe do mniej ważnych rzeczy i w miejscach gdzie nie chce podawać nazwiska (a w głównym mailu mam imię i nazwisko) nie chce mi się tego przenosić.
  • Odpowiedz
  • 0
@Wiskoler_double: niby można, ale korzystam na różnych kompach i telefonie i wygodnie mi było przez stronkę lub apkę. 12 zł to nie był piniondz - jedno piwo w taniej knajpie. 69 to już co innego.
Może powinienem dodać że to cena za rok.
  • Odpowiedz
@kotbehemoth: No to przegięli. Pamiętam jak mi na nazwa.pl podnieśli cene za serwer i domenę z 120 na ponad czterysta i bab z utrzymania klienta dzwoniła do mnie przekonać mnie do zostania i wyłuszczała jakie to oni tam zabezpieczenia i skalowalność mają zastosowaną, najnowsze PHP i bazy danych... A ja stronkę w htmlu miałem...
  • Odpowiedz
@kotbehemoth możesz gmailem pobierać z o2 maile i reklamy pójdą do spamu. Możesz też wysyłać maile z Gmaila z adresem o2. Też mam jakieś 20 letnie konto i w życiu by mi nie przyszło do głowy za to płacić xD
  • Odpowiedz
  • 1
@blinxdxb muszę to znów obczaic chyba bo kiedyś sprawdzałem i działało tragicznie i maile dochodziły z ogromnym opóźnieniem. Panie to jest (a właściwie było) złotówka za miesiąc. Nie mów że cię nie stać;)
  • Odpowiedz