Wpis z mikrobloga

Jak to jest? Czy gość z kilkoma/kilkunastoma k followrsów na Instagramie serio jest w stanie wygenerować taką sprzedaż? Od miesięcy zalewają mnie na insta i fb różnego rodzaju reklamy, rolki itp couchów, którzy NAUCZĄ MNIE JAK TOWRZYC LEJKI SPRZEDAŻOWE. Jesteś trenerem, ekspertem, chce zarabiać jak ja minimum 100k miesięcznie? Luzik! Nauczę Cie tego. Gwarancja zarobkow 20k miesięcznie! O co z tym chodzi? Fake TILL u make it Czy oni serio sprzedają te, kurzy po kilku kafli i zawsze w miesiącu jak tym spakują, trafi się kilka/kilkanaście/kilkaset jeleni?

Ciężko mi to uwierzyć patrząc przez swój pryzmat. Ale po co mieli by kłamać?

#samorozwoj #instagram #socialmedia #kursy #markaosobista #wlasnybiznes #prowadzeniedzialalnosci
FrankUnderwood - Jak to jest? Czy gość z kilkoma/kilkunastoma k followrsów na Instagr...

źródło: temp_file241102771210757817

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@dzordzmen tak. Cześć z nich na, bank zadbają grubo, bo widać to po chacie, ciuchach, samochodach itp. No i #!$%@? zsstaniwam się co za debile się na to łapią. No chyba że ci goście mają kupę siana niewiadomego pochodzenia i to jest ich sposób na udawanie że się pracuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@dzordzmen opieranie biznesu, związku, czegokolwiek na kłamstwie jest chore. Myślisz że, długo tak pociągnie? Jeżeli inwestuje w to pieniądze, czas, zaangażowanie to musi z tego dobrze żyć. Inaczej to bez sensu nie sądzisz?
  • Odpowiedz