Wpis z mikrobloga

@Wyrewolwerowanyrewolwer: W sumie dobre pytanie. Na pewno podczas wakacji kredytowych można nadpłacać. Może konsultantka pomylila wakacje z zawieszeniem wynikającym z umowy kredytowej.
Ja w umowie w punkcie o zawieszeniu nie mam mic o mozliwosci nadpłaty podczas zawieszenia jaki w punkcie o napdpłacie nie mam nic o tym że nie mozna podczas zawieszenia.
Takze troche szara strefa.
  • Odpowiedz
W sumie dobre pytanie. Na pewno podczas wakacji kredytowych można nadpłacać. Może konsultantka pomylila wakacje z zawieszeniem wynikającym z umowy kredytowej.


@Bigbluee: Możliwe, chociaż właśnie o to dokładnie u niej pytałem i sama z tym wyszła, że w trakcie tego zawieszenia też mogę spokojnie spłacać.

Takze troche szara strefa.

A no właśnie...
Najwyżej - zostaje mi ustawienie jednej sporej dyspozycji po okresie tego zawieszenia
  • Odpowiedz
Wasza appka ostatnio jest gówniana, ale nie podejrzewałem że aż tak.


@Wyrewolwerowanyrewolwer: A miałeś okazje korzystać z wczesniejszej wersji aplikacji zanim było Peopay ? :)
Bo jeśli nie, to zapewniam Cie, że to co jest teraz to jest luksus wypas a to co było wcześniej to był windows 3.11 w wersji na androida.
  • Odpowiedz
@Bigbluee: Tak, korzystałem.. Tzn nie wiem o której z poprzednich mówisz, ale kilka wersji już przerobiłem. Byłoby super gdyby teraz połowa funkcjonalności automagicznie nie przestawała działać w 80% przypadków.
Typu - żeby wejść w hipotekę dopiero za którymś razem udaje mi się wyświetlić ten ekran, zazwyczaj jest nieskończone ładowanie.
  • Odpowiedz