Wpis z mikrobloga

Dziś o 8 wpada szef do biura i oznajmia, że za 2 tygodnie przyjeżdża główny właściciel całej firmy (700 osób pod sobą) i mamy chodzić jak w zegarku plus, że będę popijawa w piątek wieczorem i każdy ma się stawić i wypić kieliszek z bosem.

Mówię do niego, że ja nie piję i się zaczęło... "od kielicha się nie umiera a mamy nowy kontrakt na stole", "boss nam organizuje imprezę a ty nie chcesz nawet jednego wypić?"

Jprd. Sekta alkoholowa w tym kraju to niezła patola i to w dodatku na pokaz.

#pracbaza #pracait #heheszki #przegryw #alkoholizm #piwo
  • 89
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@2076: Oczywiście u nas w biurze każdy pije i nikt za mną nie stanął a od rana czuję taki wzrok na sobie, że chcę się zapaść pod ziemię...
  • Odpowiedz
Dziś o 8 wpada szef do biura i oznajmia, że za 2 tygodnie przyjeżdża główny właściciel całej firmy (700 osób pod sobą) i mamy chodzić jak w zegarku plus, że będę popijawa w piątek wieczorem i każdy ma się stawić i wypić kieliszek z bosem.

Jedna panikara (weganka xD) z zespołu od razu panikuje, że ona to nie pije, olaboga. Myślę sobie, że przecież nikt na takich imprezach do ryja nie wlewa
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 22
@karetpoker: Tak, jak ktoś chce się truć to niech pije co za problem. Ja nikomu nie bronię przecież. Najgorszy typ człowieka co przychodzi ci i mówi co masz pić i jeść xD Gorzej niż jehowce
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@BialostockaPanda: Nie wiem jak to będzie wyglądać, ale zakładam, że jak szef walnie kilka na start to podejdzie do mnie i każe się przyjść napić "dla jaj". Taki typ człowieka.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@kimunyest95: Szef dostał na starcie orzeczenie o niepełnosprawności i wie o tym. Płaczesz to widzę ty nie dając sobie szansy na skalanie swojego umysłu jakąkolwiek myślą xD
  • Odpowiedz
@2076 jak impreza jest w twoich godzinach pracy To przyjdź ale Powiedz ze jesteś samochodem jak później to nie przyjdź bo nie musisz, btw typ i tak ma wywalone na jakieś 700 npc
  • Odpowiedz