Wpis z mikrobloga

@Trunktwilight ja bym ich nie nazywał brokerem mają ładną i prosta aplikacja dlatego tyle ludzi tam zakłada konto poza tym zabójcze swapy, dziwne zawieszenia na ważnych danych i wiele innych wałków ¯_(ツ)_/¯ nie polecam ich jest dużo lepszych brokerów
ile takich przypadków w ich dotychczasowej historii się zdarzyło, aby komuś włamali się na konto, lub haker przewalił komuś depo?


@Trunktwilight @maniek74: Na świecie? Sporo

Przykład, że takie rzeczy się dzieją:

To bypass the imposed blocks that some of the firms placed as an anti-fraud measure, the aggressor fraudulently used the victims’ accounts to place unauthorized trades that benefited stocks under his control.


For this purpose, he frequently liquidated existing stock
nie na świecie, tylko u brokera XTB


@maniek74: Skoro się zdarzyło gdzie indziej to i tu nie jest to nierealne. (może nawet ma wyższe prawdopodobieństwo niż wyjście na plus przeciętnego użytkownika grającego na CFD ( ͡° ͜ʖ ͡°))

a jak ktoś by ci coś namieszał, to zapewne doszli by do tego po logach i cofnęli te zmiany w ramach reklamacji


@maniek74: XTB nie ma władzy nad
@Uncontrollable24 powiadasz zerowe swapy w bosssa ?

xd

https://bossafx.pl/edukacja/automatyzacja-handlu-mql4/wskazniki/swapy-bossafx

wybierz sobie przykładowy link bo ciekawe po co mają tabele wartości swap czy kalkulatory je liczące ( ͡º ͜ʖ͡º)

skoro tak piszesz to znaczy że nigdy konta w bossa nie miałeś i nie masz , ani też u innego żadnego brokera .

do twojej informacji nie ma takiego brokera nawet jak boś . jest bossa ( ͡º
@Trunktwilight xd

jeszcze niedawno bossa też tego nie miało i jakoś nikt nie płakał

takie zabezpieczenia mają głównie bankowe

xtb jest regulowane przez knf i widać nie jest to obowiązek bo by już dawno to zrobili . proste

ja np . jako wieloletni użytkownik tego 2fa nie potrzebuje i uważam to za zaletę że mam szybki dostęp do konta
¯_(ツ)_/¯
@Uncontrollable24 napisałem ci a nawet dałem dowody ze nie masz konta nie tylko w xtb ale u innego żadnego .
nie bronię xtb choć mam konto u nich od dawna tak samo jak używałem u innych brokerów czy domach maklerskich ale takiego steku bzdur dawno nie czytałem . powielasz to co usłyszałeś gdzieś , kiedyś ....
nie ma brokerów idealnych każdy ma wady i zalety a ty przed napisaniem tekstu chociaż byś