Wpis z mikrobloga

@chuopiszcze Ukraińcy to faszyści którzy używają symboliki UPA, nazistowskich Niemiec oraz swastyki odcinek 2137

A my im #!$%@? pomagamy za darmo i jeszcze gdy w końcu ktoś się budzi i zaczyna mówić o ochronie polskich interesów nagle zaczyna być nazywany ruskim agentem

Polskim interesem jest być ukraińską szmatą do wycierania podłogi...
@CheSlaw: a spoko, bo nie wiem czy wiesz ale jednym z "oficjalnych" powodów jakie podał putin rozpoczynając wojne była "denazyfikacja". I jakoś ludzie na ukrainie nie unikają symboliki którą można powiązać z nazizmem.
I tak wiem zazaz wrzucisz zdjęcia ruska z tatuażami SS i będziesz się bawić w symetryzm. Ale tu chodzi o to że MY wiemy że ruscy to zwierzęta i kochają totalitarne ustroje czy to komunizm czy nazizm/faszyzm. Ale
@Prezes

@Sprus w naszym interesie jest coraz większa liczba martwych rosyjskich żołnierzy, nie zgodzisz się towarzyszu?


Cały świat jakoś może robić na wojnie interes SPRZEDAJĄC uzbrojenie i nie robiąc z UPAińców uprzywilejowanej grupy społecznej która ma więcej praw niż obywatele Polski

No ale mówienie o tym to od razu ruska onuca

Co nie? UPAiński chochole?
@Sprus część uzbrojenia sprzedajemy, część oddajemy, tak samo jak USA, UK, Niemcy itd. Jak nawet czegoś nie sprzedamy to martwi ruscy są wystarczającą zapłatą. Czy może nie, może uroniłeś łezki nad rosyjskim żołnierzem?
@CheSlaw: a jednak my nie nazywamy ulic na cześć grup które robiły czystki etniczne. Nie budujemy takim osobom pomników oraz muzeów. Na mundurach naszych żołnierzy nie znajdziesz nazistowskich symboli. Ja poprostu zwracam uwagę na to jak takie symbole na sprzęcie naszych sojuszników mogą wyglądać w oczach wielu polaków, i nie uważasz że takie fotki dają tylko wode na młyn ruskiej propagandzie? Gdyby nie bandera na himarsie to nie było by tej
@Prezes

Jak zawsze XD mówienie o tym że polska to ukraiński podnóżek to od razu oznaka że się popiera Rosjan xD

Jacy wy Ukraińcy jesteście prymitywni xD tak samo jak ruscy xD

Każdy kibicuje żebyście się powybijali ale jak Polska zaczyna się budzić że żadni z was przyjaciele to nagle chcecie użyć wideł jak dawniej bo Polak mówiący o tym że chochoł to nie przyjaciel to od razu ruska onuca xD

Zmień
@Prezes

>uprzywilejowanej grupy społecznej która ma więcej praw niż obywatele Polski co???


A czego nie rozumiesz? Polska język za trudna UPAińcu?
@Sprus: xD ale się zesrałeś z tymi antyukraińskimi epitetami. To, że uważam, że eliminowanie wojska rosyjskiego jest w interesie Polski czyni mnie "upaińcem"? To, że uważam

uprzywilejowanej grupy społecznej która ma więcej praw niż obywatele Polski co???

że najbardziej uprzywilejowana grupa w Polsce to są właśnie rolnicy, którzy dostają dopłaty, mogą korzystać z KRUSu i Bóg wie czego jeszcze czyni mnie "upaińcem"? Niech zgadnę, wszystkich z którymi się nie zgadzasz nazywasz