Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem naprawdę bezproblemowa i ugodowa) i osobę z którą będę mogła dalej budować wspólne życie (nie z topki, zwyklego przecięgnego mireczka, ktory będzie po prostu lojalny), a mam wrażenie że nawet przeciętni faceci się mną nie interesują się tylko insta modelkami. To jak w końcu jest? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Narzekacie na kobiety, że oglądają się za chadami, a sami nie spojrzycie na te przeciętne w Waszej lidze? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 217
  • Odpowiedz
nie wiedzą też co to jest redpill i inne farmazony i nie mają takich problemów jak pillowcy i nie głoszą farmazonów o Chadach ( ͡º ͜ʖ͡º)


@non-serviam: no mówie ci mordo, wyjdź do ludzi to zobaczysz, że zakoli nikt nie widzi, ulanych mord też, o wzroście nawet nie wspominam, bo to oczywistość, że nie gra żadnej roli. Mordo, zaufaj mi xD

To, że pisze się o
  • Odpowiedz
To jak w końcu jest?


@mirko_anonim: Poka fote to Ci powiem jak to jest. Bo bez względu na to jak dobrym człowiekiem jesteś, jak nie ma fizycznego przyciągania to nie ma życia.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Przecież to nie jest tak, że wykopki chcą wyjść z tego przegrywu, tylko chcą użalać się nad sobą w kółku wzajemnego #!$%@?. Zaraz przyjdzie taki, że teraz po karuzeli kutazów to już fuj, a w ogóle to nie wyglądasz jak szara myszka(tu wklej zdjęcie jakiesz japiszona z insta) więc się goń. Tu jest tylko i wyłącznie toksyna, nic pozytywnego. Wykop nie jest wyznacznikiem niczego
  • Odpowiedz
@iEarth: xD
Wiem jak wyglądasz, jakie masz problemy zdrowotne i teraz tak. Czy uważasz, że chłop w twojej sytuacji miałby babę przy sobie?

Uważasz, że powiedziałby ysk samo jak ty w telewizji, że "no ona zawsze była przy mnie"?
  • Odpowiedz
przegrywy twierdzą, ze kobiety nie pracują i chcą być utrzymankami


@mirko_anonim: tu nie chodzi o jakieś niepracujące utrzymanki. Facetów po prostu nie obchodzi czy kobieta pracuje w żabce, czy jest dyrektorem w korpo. Faceci wybierają kobiety po wyglądzie i charakterze, a nie po pozycji społecznej. Jeżeli już coś facetowi zaimponuje to ciekawy zawód (szczególnie związany taki z hobby), a nie to ile się w nim zarabia.
  • Odpowiedz
Wszyscy płaczecie, że kobiety wolą chadów i bad boyów, tymczasem ja jako zupełnie przeciętna, bezdzietna, szczupła i typowa szara myszka szukam spokojnego Mireczka, bez nałogów, który będzie ze mną jeździł w góry, doświadczał nowych rzeczy, będzie wspierał i akceptował w 100%. Zarabiam na siebie, utrzymuję się sama, mam oszczednosci, nie oczekuję, że facet będzie mial mieszkanie (jak będzie miłość to kupimy razem). Jedyne czego chcę w swoim życiu to święty spokój (jestem
  • Odpowiedz
zaraz jakiś mądrala wyznawca teorii red/black/pink pillu ci napisze że tak naprawdę wcale nie szukasz spokojnego faceta


@Alzena: nie no jasne że ostatecznie może być spokojny facet byle miał 1.90m wzrostu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja tylko zwrócę uwagę na jeden problem w "wyzwolonych" społeczeństwach, kobiety nie chcą mężczyzn z 185cm wzrostu. Chcą mężczyzn którzy są wyżsi od większości innych mężczyzn, dzisiaj to jest 185, 190cm, 100
  • Odpowiedz
Jeszcze takie pytanie sprowadzające ciebie na ziemię. Jakie pierwsze cechy zawsze i bezsprzecznie wymienia każda baba jak się pyta ją o wymarzonego partnera?


@keep_movin: baba to sobie może gadać, jak masz dobry bajer to możesz być i brzydki i nakręcisz jej makaron na uszy. Nie mówię, że wszystko co ten redpill głosi to farmazony, ale sprowadzanie kobiety do roli inwentarza domowego jest lekko mówiąc słabe...
  • Odpowiedz
@non-serviam: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, że za podałeś teraz redpill? I czy wiesz, że wielu redpilarzy to kołpiarze, bo robią właśnie tak jak mówisz i brandzlują się do tego, gdy jakaś 1/50 łyknęła ten makaron?
  • Odpowiedz
@keep_movin: wiem do czego pijesz i jest w tym sporo prawdy. Ja ci tylko mówię, że laska ci powie, że chce takiego minimum 180cm a jak wyjdziesz z piwnicy to zobaczysz jak fajne laski chodzą z brzydalami albo z niższymi od siebie.
To dowód anegdotyczny ale znam takiego chłopa co niezbyt wyględny był ale miał dobre gadane i potrafił poderwać kobietę zamiast narzekać na wykopie, że nie ma kwadratowej szczęki.
Co
  • Odpowiedz
@non-serviam: no wiem, że jak masz gadkę, tak zwaną dynaminę to idzie omotać babę, ale prawd nie uda się tak zagłuszyć.
Takich bajerantów z defektami jest niewielu, wielu kołpuje licząc na cud.
  • Odpowiedz
Takich bajerantów z defektami jest niewielu


@keep_movin: no niewielu, ale tak naprawdę ci, których znam to nie wiem ile z tego to ich "dar", a ile praktyka. Od gimbazy nie stronili od kontaktów z dziewczynami. Myślę, że dużo więcej w tym skill'a niż talentu
  • Odpowiedz