Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@vulfpeck:

co się przysrywasz? Niektóre zetki w tym kraju są tak #!$%@?, że nadają się jedynie do zmielenia przez ruskich.

Pisze się:
"Szanowny Panie",
"Szanowny Panie Doktorze/Profesorze",
"Szanowny Pan
Prof. dr hab. Imię i Nazwisko" (lub inne stopnie naukowe)

Oczywiście podobnie do kobiet, z zachowaniem poprawności i bez feminatywów.

Gdy wykładowca jest prostudencki, grupa jest mała, zna studenta, to można "Dzień dobry".

Nie pisze się pierwszy "Witam". Raz, że ze strony
e studiów wyniosłem przekonanie, że im bardziej ktoś na wyższym stanowisku buduje dystansu i eksponuje swój tytuł, tym więc jest z tą osobą problemów i tym słabsze oparcie w osiągnięciach ma jej tytuł.


@JakRozdajoToBiere: Bo takie osoby poszły w naukę dla tytułów i robienia z siebie #!$%@? wie czego, a Ci co mają prawdziwy wkład w naukę poszli w naukę bo ją po prostu ponad wszystko w życiu kochają - wiadomo
@vulfpeck: Frustracja aż się wylewa. Zamiast zbierać tytuły to trzeba było pójść do sektora prywatnego. Najczęściej powodem kija w doopie jest forsa. Te literki przed nazwiskami to jedyne co mają. Koledzy porobieni, ustawieni - firmy, domy, kariery, a on wyżej niż te uczelniane grosze nie podskoczy. Walka o dumę z literek to jedyne co mu pozostaje.
@AlPedro @emasele on glosowal na pis w 2015 ale zdecydowanie przejrzal na oczy , zreszta regularnie zdawal "relacje" z wiadomosci. Nazwalbym go konserwą, cos jak Warzecha czy Otoka, absolutnie nie pisior
@vulfpeck: Ten cały feudalizm, pan/pani, niszczy systemy edukacyjne od środka. Ja nie mogłem przeboleć czego innego. Liceum i do nich sorko/pani profesor, jak w czerwcu do nauczycielki w szkole poziom niżej po prostu pani, a niektóre pozwalały po imieniu. Jakie one profesor były? Żadne, w szkole średniej. Magisterki po zaocznych czy po podyplomówkach, bo za mało godzin miały, to WOS-u uczył klient od WOK-u, co był z pierwszego kierunku fizykiem z
Tytuł, to najwyraźniej jego jedyne osiągnięcie w życiu i teraz musi eksponować kompleksy, żeby wszyscy wiedzieli, że on jest "kimś", a tak naprawdę, jest zwykłym blaznem, którego nikt nie szanuje 🤡


@S-Type: ale zdobycie tytułu jakiegoś profesora lub doktora, to jest osiągnięcie