Wpis z mikrobloga

Policjanci polecali nam nie zapinać w ciąży, wiec?


@loczyn: Więc sam sobie odpowiedz kto przy zdrowych zmysłach słucha rozpowszechniających szkodliwe mity panów w mundurach, zamiast lekarzy i speców od bezpieczeństwa... To oczywiście stwierdzenie retoryczne.
  • Odpowiedz
@OrzechowyDzem: tak #!$%@? jestem debilem. Przeparkowuje auto po żonie, która nie umie w tył. Auto z tym pipkadłem. Parking osiedlowy, na osiedlu 6 bliźniaków nic więcej. Zanim zdążę się ustawić to już jest druga prędkość pipkania, bo zaczyna po 5 sekundach. Nakłada się jeszcze na pipkanie czujnika zbliżenia. Gratuluję tego rozwiązania. Od tego pipkania prędzej przejadę komuś psa albo kota, bo mnie #!$%@? strzeli, zanim znajdę gdzie po żonie ukrywa się
  • Odpowiedz
  • 0
Taki adapter oszukujący zapięcie pasa przede wszystkim zmienia poduszkę powietrzną z zabezpieczenia ratującego życie w śmiertelną pułapkę która przy poważnym wypadku praktycznie gwarantuje ciężki uraz rdzenia kręgowego.
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die Też poznałem gościa, co przeżył, bo jechał bez pasów, wyrzuciło go do tyłu czy na fotel pasażera, a od strony kierowcy rypnął w drzewo, na tyle mocno, że drzwi kończyły się na radiu. Połamał się, ale nic konkretnego mu się nie stało.
  • Odpowiedz