Wpis z mikrobloga

@El_mirabel ja psa też pasem zapinam, mam specjalne zapięcie do szelek które wpinam tam gdzie pas, w razie wypadku pies ma większe szanse na przeżycie i przy okazji lecące 30kg nie zabije lub bardziej uszkodzi mnie
@Shitze: U rodziców mam spod domu do bramy (którą trzeba otworzyć ręcznie) 100m i muszę pamiętać żeby ich nie zapiąć bo robię to odruchowo. Tak jak czasami odruchowo włączam kierunki na podwórku xD.

Nie wiem jak się da jeździć bez pasów.
Nawet psy woże z wpinką i je przypinam, bo przy wypadku mi go wykatapultuje przez przednią szybę (a bardzo lubią oglądać trasę więc siedzi miedzy fotelami).
@OrzechowyDzem jak słyszę że wolę manuala od automatu bo chcę mieć pełną kontrolę nad autem…to już wiem że idiota, na pytanie czy jeździł automatem to nie ale śwagier jeździł:)
@Krupier: Taksiarze zapinają pasy, a przynajmniej na bolcie. Raz tylko takiego eksperta znalazłem xD. Absolutnie nie widzę żadnego wytłumaczenia dlaczego taksiarz ma nie zapinać pasów. I tak cały czas siedzi na fotelu, nawet z samochodu nie wychodzi.

Kiedyś były niby te napady, że taksiarzowi miało to umożliwić ucieczkę lub taksówki były ryglowane i otwierało się je od zewnątrz, ale teraz?
@papiesh: a czy to odbieranie głosu jest teraz z tobą w pokoju? Jesteś zbyt głupi żeby zobaczyć, że sile bezwładności podlega każdy. No ale ty jesteś zbyt wybitny, zbyt wolny, zbyt niezależny, zbyt leniwy żeby robić coś, od czego może w jakimś stopniu zależeć twoje bezpieczeństwo. A już porównywanie zapinania pasów w samochodzie do odbierania prawa do wypowiedzi czy głosowania to wyższy poziom oderwania od ziemi.
Musisz być osobą z którą