Wpis z mikrobloga

Ja wiedziałem, że wykopkom-prawakom peron już dawno odjechał, ale to to już jest jakieś kuriozum ich bańki szaleństwa XDD

Nawet nie ma sensu komentować tego znaleziska, bo wiadomo, że główna to jest taki rynsztok (jak z resztą widać na załączonym obrazku).

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby nazywać jakiegoś wykopka agitatorem, działaczem politycznym czy to tam jeszcze jest wymyślone (@BayzedMan) i a samemu robić na niego teczki niczym jakieś #!$%@? SB czy UB XDD. @dzidek_nowak oznaczam Cię byś zobaczył coś spoza swojej bańki czyli mirko.

Żeby nie było, nie bawię się w żadnego adwokata @BayzedMan, ale to już kolejna nagonka na osobę, która mówi tutaj, jakby to ująć, niepopularne opinie. Dlatego prawactwo, to samo prawactwo, które coś tam #!$%@? pod nosem o spiskach i jakiejś zmowie gojów przeciwko nim (w ich urojonej wizji świata) sami właśnie postanowili dokonywać aktów ostracyzmu na stronce z śmiesznymi obrazkami. Nie pierwsza akcja taka, jak już kiedyś @Jarusek był ganiany i sam też padłem "ofiarą" (bo w głębi po prostu zastanawiałem się co tym ludziom #!$%@? xD) takich ataków.

@dzidek_nowak tak btw. jest coś takiego jak czarna lista, jak nie chcesz kogoś widzieć to go tam wrzucasz - no ale jak widzę, niektórzy chcą iść "krok dalej"

#bekazprawakow #bekazpodludzi #urojeniaprawakoidalne
gandalfrzulty - Ja wiedziałem, że wykopkom-prawakom peron już dawno odjechał, ale to ...

źródło: XDDD

Pobierz
  • 23
@cutecatboy: Jakby była możliwość to bym tą główną zbanował teraz aż do wyborów, bo obecnie to jest po prostu Fronda, Jasna Strona Mocy czy tam inne gówno dla szurów

@Runaway28: Słuchaj, no jest tutaj masa kryptopisiorów i kuców, którymi gardzę, nie zgadzam się z nimi kompletnie i dlatego od razu czarnolistuję, bo po co się obrzucać gównem - ale robić na nich jakieś takie teczki i znaleziska - to świadczy
@gandalf_rzulty: no ale nie powiesz chyba że nie ma choc odrobiny racji? ten bayzed man obsesyjnie broni Ukrainy i nie dopuszcza do siebie mozliwosci, ze oni mogliby zrobić coś złego. No on po prostu brzmi jak troll albo opłacaniec. w każdym razie przykro mi z jego powodu, taka praca jest niemiła i ciężka, a jezeli trolluje, albo co gorsza pisze tak na serio, to zwyczajnie smutne, bo brzmi jak fanatyk z
ten bayzed man obsesyjnie broni Ukrainy i nie dopuszcza do siebie mozliwosci, ze oni mogliby zrobić coś złego.


@visas: Jak dla mnie i myślę każdej rozgarniętej osoby (których tutaj jest mało) kwestia wspierania Ukrainy jest jasna, nawet za cenę naszej wygody czy inflacji, musimy jej bronić, bo wolna Ukraina to spokojniejsza i bardziej stabilna Polska, niż byśmy mieli mieć całą wschodnią ruską granicę.

Jeżeli ktoś myśli, że po przegranej Ukrainy się
@gandalf_rzulty: W interesie Polski jest pat i zamrożenie konfliktu tak żeby ani Ruskie ani Ukraińcy nie stanowili dla nas konkurencji i żeby cały czas musieli na siebie wzajemnie uważać.

Emocjonalne #!$%@? o braterskiej miłości i wspieraniu za wszelką cenę może i mało rację byto z rok temu ale teraz wszyscy grają o własne interesy włączając samych Ukraińców.
@gandalf_rzulty: Ponad 100 akcji dziennie przez 2 lata? Jeżeli jest nolajfem i tyle pisze z własnej woli, to jest grubo obłąkany żeby pisać ciągle na jeden temat i jeszcze wyzywać ludzi na PW. O ile przy covidzie to była masowa psychoza i komuś mogło paść na głowę żeby został zagorzałym orędownikiem/przeciwnikiem szczepień, o tyle wojna gdzieś tam poza granicami... wątpię.
Ewentualnie ma za to płacone.
Ewentualnie to konto przechodnie i różni
W interesie Polski jest pat i zamrożenie konfliktu tak żeby ani Ruskie ani Ukraińcy nie stanowili dla nas konkurencji i żeby cały czas musieli na siebie wzajemnie uważać.


@Towarzysz_Moskvin: i właśnie przez takie myślenie nas osrano w IIWŚ i przez to w ogóle pozwolono na terror Hitlera przez 5 lat. Przez takich krótkowzrocznych ludzi zaślepionych egocentryzmem i strachem. Właśnie dlatego Zachód zareagował na agresję Putina na Ukrainę tak a nie inaczej,
@gandalf_rzulty taka zrzutka 2/10 bo odpisuję w dodatku również troll konto pewnie.

Przy okazji oznaczę mirka ws. ilości akcji tamtego bohatera @Turbojurek

Ogólnie tan BazyCoś tam raz na jakiś czas ma przerwy w pisaniu kilkudniowe gdy siedzi na innych kontach więc ta ilość akcja podchodzi bliżej pod 200 dziennie co już samo w sobie świadczy wiadomo co.
Co Ci OPie mam więcej odpisać? Broń ziomka z trollowni jak kodeks nakazuje i tyle
@gandalf_rzulty: Jakże odkrywcza, świerza i celna analogia. Wszystko czego nie lubię to literalny Hitler ()

Wystarczy jednak jakikolwiek logiczny argument żeby posypała się jak domek z kart. Należało by zacząć od tego że Hitler nie męczył się z Polską dwa lata zajmując jedynie Gdańsk i kawałek Śląska bez widoków na jakiś większy sukces.
@gandalf_rzulty: nie ukrywam że bayzed jest czasem dla mnie irytujący w swojej gorliwości, ale ogółem częściej się z nim zgadzam niż nie i szczerze mówiąc, nie wiem do końca z jakiego powodu jest na niego taka nagonka, co jakiś czas widzę na mirko wpisy z zesrańskiem w jego stronę, które niewiele tłumaczą, a głównie go obrażają. Podziwiam, że ma cierpliwość do pisania swojego zdania zawsze i wszędzie w temacie który go
ale fakt jest taki, że wszyscy mają go po dziurki w nosie o czym świadczy to znalezisko i popularność znaleziska samego mnie zaskoczyła bo jest prawie 1 000 wykopów.


@dzidek_nowak: O prawdziwości tezy nie świadczy liczba osób ją popierającą tylko argumenty, które je bronią. A jak ktoś ma go dość to już napisałem Ci co może zrobić - czarna lista i tyle. Dopóki nie łamie regulaminu to @BayzedMan może sobie spamować
@gandalf_rzulty: jak już przy odkrywaniu tajników drugiej wojny jestesteśmy to powiedz cumplu jaka by musiała być skala tej pomocy ze strony aliantów żeby powstrzymać Hitlera skoro ci sami alianci z całym swoim sprzętem dostali ostry #!$%@? kilka miesięcy później. Pomijam fakt że na Ukrainę sprzęt dopiero zaczął skapywać po trzech czterech miesiącach od rozpoczęcia wojny ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

Tak to jest jak stosujesz wyświechtane analogie o
jak już przy odkrywaniu tajników drugiej wojny jestesteśmy to powiedz cumplu jaka by musiała być skala tej pomocy ze strony aliantów żeby powstrzymać Hitlera skoro ci sami alianci


@Towarzysz_Moskvin: Wehrmacht z 1938 roku, a Wehrmacht z 1942 to dwie inne armie. Hitler bez ograbienia Czechów z ich czołgów LT-38 nie miałby czym zrobić blitzkriegu na Polskę we wrześniu 1939. Historia potoczyłaby się zupełnie inaczej.

Mało tego, w czasie, gdy Hitler napadł