Wpis z mikrobloga

@Krol_Karo: no nie wiem... mi w robocie już 2 laski zwróciły uwagę że nie umiem się wysłowić i ciężko mnie zrozumieć.
no #!$%@? jak przez 7msc nie rozmawiasz z ludźmi to tak będzie
  • Odpowiedz
@sylwke3100: to i tak lepsze niż siedzenie przed cholernym kompem. mimo wszystko to on spowodował że wyszedłem trochę ze #!$%@? na mirko, siedzę tu z wami od 10 lat, a dopiero głupie pytanie o zakup roweru spowodowało że poznałem kilku zacnych mirków. ale jestem na siebie #!$%@? że jak miałem wesela w rodzinie to nie wrzuciłem z dupy pytania bo widzę że mirkom udaje się zaprosić mirabelki, a ja nawet tego
  • Odpowiedz
@mati1990: miałeś okazję iść z jakąś mirabelką na rower, była chętna, to nie chciałeś. Może po prostu napraw swój błąd, nie masz teraz dobrej formy, więc nie masz co przesadzać z kilometrami i normalne dziewczyny dadzą radę.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: to i tak lepsze niż siedzenie przed cholernym kompem


@mati1990: W kontekście umiejętności społecznych to więcej ich możesz nabyć przy kompie niż na takiej wycieczce 200-400 km i do #!$%@?. No chyba że jeździć rekreacyjnie czyli jakieś max 50 km: nad jeziorko, posiedzieć i totalnie na spokojnie, może coś zjeść. No i delektować się okolicą,
  • Odpowiedz
@sylwke3100: a jak rozbudowują sociallskilla single playery? xD bo z praktyki wiem że w żaden sposób (fajnie zabijają czas, mi się udało tak dobre 4-5 lat zabić jak nie pękłem i nie wskoczyłem w szosę), a może różowe będą siedziały obok i patrzyły jak #!$%@? w konsoli bawiąc się w domowym serwerze
są mirabelki i różowe na stravie co napierdzielają po 500 i więcej km ale dopiero od tego roku jest
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: rower rowerem ale nie mam pojęcia co jest ze mną nie tak że przez 33 lata nie spotkałem różowej która poszłaby do kina, czy nowo poznana czy dłużej. emituje jakieś fale #!$%@? czy inne gówno ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@mati1990: nie spotkałeś, bo nie chciałeś żadnej, która jeździ mniej niż 100 km. To jest z tobą nie tak, że masz jakiś absurdalny pomysł na jedyną cechę, którą laska ma mieć. Może być głupia, brzydka, brudna, byle robiła codzienne 100 km. To jest nie tak, ludzie zainteresowani głębszymi relacjami zwracają uwagę na inne cechy. Zmienić to możesz łatwo, ale nie chcesz, wolisz marudzić, więc pewnie ci to nie przeszkadza, bo chcesz
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: jak jeździłem to miałem tak szukałem, teraz nie mogę to się pozmieniało.
robię w typowo kobiecym miejscu i każdy normalny facet w ciągu miesiąca znalazłby kogoś, a jeszcze taki dziekanat... przez 4 lata przewinęło się ze 20 lasek i za każdym #!$%@? razem taki sam efekt. nie każdy się nadaje do życia w społeczeństwie, na #!$%@? walczę skoro wiem z góry że cuda się nie zdarzają
mati1990 - @kasiknocheinmal: jak jeździłem to miałem tak szukałem, teraz nie mogę to ...

źródło: Zrzut ekranu 2024-02-19 204830

Pobierz
  • Odpowiedz
@mati1990: i dalej swoje... Odczekaj aż się zrobi ciepłej i zapytaj nawet na wykopie kto pójdzie z tobą na rower na spokojne 30 km, bo po wypadku musisz się rozjeżdzić. Idź potem z tą osobą na to wasze słynne szosowe sojowe latte czy inne ciastko. I już, tyle, nie musisz iść od razu do łóżka, możesz mieć po prostu nową koleżankę. Masz za duże ciśnienie i kompleksy jednocześnie i to widać.
  • Odpowiedz
@kasiknocheinmal: jak się wziąłem na trenażer to już wchodziło 70 ( ͡º ͜ʖ͡º)
ale coś we mnie umarło i od miesiąca trenażer stoi a ja się sam na siebie #!$%@? że dupy nie ruszyłem

ciśnienie i kompleksy jednocześnie i to widać.


to najmniejsze u mnie problemy xD
  • Odpowiedz
@mati1990: to nie marudź i się umów na 30, co z tego, że jeździsz 70? A nie, sorry, przecież na trenazerze od miesiąca też nie jeździsz. Jak się po chorobie próbowałam pozbierać, to niebieski spacerował ze mną w tempie ślimaka, mimo że mógł 10 razy szybciej, byle razem. Na rowerze to samo, obróciłby ten sam dystans w tę i z powrotem dwa razy szybciej niż ja w jedną stronę, a jednak
  • Odpowiedz