Wpis z mikrobloga

Niestety mój plan ze zmianą auta na troszkę bardziej sportowe na tę chwilę upadł (,) i jestem zmuszony go przełożyć o jakieś 2 lata, w związku z czym wpadłem na pomysł powrotu do moto, po kilku latach przerwy. No i teraz mam spory problem, bo kompletnie nie mogę się zdecydować, w którym kierunku iść ¯\(ツ)/¯
Wymagania:
-90% latanie wokół komina 1-3h, raz/dwa razy w tygodniu;
-może z 2 razy w roku wybiorę się na jakiś weekendowy trip w góry;
-tylko asfalt;
-lekki i zwinny;
-ma dawać sporo emocji i ma mi się morda cieszyć za każdym razem jak na niego spojrzę xD
-niezbyt wysokie siedzisko, mam 176 cm wzrostu i lubię mieć całą stopę na ziemi;
-nowe, budżet do 70k, ale jak będzie coś fajnego za 50k to super :)

Odpadają wszelkie cruisery, choppery itp. itd. Swoje propozycje na razie pozostawię dla siebie, żeby niczego nie sugerować :)

Biorę po 100 zł i słucham ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#motocykle #motomirko
  • 26
  • Odpowiedz
-90% latanie wokół komina 1-3h, raz/dwa razy w tygodniu;

-może z 2 razy w roku wybiorę się na jakiś weekendowy trip w góry;

-tylko asfalt;


@Endr3w: może rower po prostu?
  • Odpowiedz
@Endr3w ja mam poczciwego GSR-750 za mniej niż 20k i polecam gorąco... Może nie jest to enduro-turystyk, ale daje większą frajdę od MT-07 z kuferkiem. Ze współczesnych, to jak koledzy wspominają, ta opcja z MT-10, albo Street Triple, przy tym budżecie jest dla Ciebie Miras? W każdym razie naked... tym bardziej, że są niższe od Afriki i jej podobnych.
  • Odpowiedz
@Endr3w: ja ma cieszyc oko to moze byc ducati, jak ma byc tanio to kazdy naked z wielkiej japonskiej czworki przy czym mi blizej do kawasaki, oczywiscie golasy, nie wspomniales czy lubisz wiatr na klacie czy nie

jesli sportowy naked to speed triple zrobi robote
  • Odpowiedz
@Endr3w nowy hornet za połowę budżetu, jedyny minus to stylistyka, która nie każdemu odpowiada. Mega zwinny, lekki mocy wystarczająco, ma różne mapy silnika do Twojego zastosowania będzie pasować. Mam 176 cm wzrostu i stopy opieram obie na asfalcie. Ogólnie używałem przez ostatni sezon i jestem bardzo zadowolony.
  • Odpowiedz
@Endr3w: suzuki gsxs 1000, Yamaha mt09 / Yamaha mt09 SP model 2024, Kawasaki z900 nowy duke 990, lub BMW s1000 ale trochę musiałbyś chyba dołożyć
  • Odpowiedz
  • 3
@WyjmijKija: @fotograf_warszawiak @dratev @zielony_goblin @mpetrumnigrum @Scorpio412 @Krol_Karo @Persil_w_gelu @xede @FircykPiecyk @Koening @kipowrot @wiktorbo @wiktorbo
Dzięki Pany za komentarze, odpowiadam zbiorczo:
1. street triple 765 rs zajebisty, brałbym w ciemno, ale przejechałem się i na tę chwilę jednak trochę "za mocny" dla mnie, kilka lat przerwy od jazdy zrobiło swoje ¯\(ツ)/¯
2. Z900, Duke 900 - za duże i za ciężkie trochę, nie czułem się na nich pewnie
3. Zamówiłem Horneta, mi
  • Odpowiedz