Wpis z mikrobloga

@Shinyz0: będzie! nie ma absolutnie nic lepszego niż navi i trasy :] wyznaczasz sobie do ciekawych punktów, pomników przyrody, zamków itp i lecisz. Coś wspaniałego jazda z navi.
A jak mało motywacji to ja jeszcze ogarnąłem kostne słuchawki i leciałem z audiobookami. Doszło do tego, że nie chciało mi się iść na rower, ale byłem tak cholernie ciekawy książki że "jechałem posłuchać" :]
  • Odpowiedz
  • 0
@Farmer_Joe: no właśnie ta nawi mnie mega ciekawi. Przez rok czasu moja jazda opierała się na 3-4 tych samych trasach xD a nawigowanie telefonem to więcej szukania i zatrzymywania się niż jazdy
  • Odpowiedz
@Shinyz0: nieee, telefon to zło. Bardzo fajny jest wahoo roam 1, albo za ciut więcej bolt v2. Oba świetnie nawigują, mega czytelne mapy. Od biedy jakiś garmin 530 ale mnie osobiście bardzo irytował w uzytkowaniu i zwróciłem go.
Bierz śmiało kąkuterek z navi, nie znam nikogo kto by żałował. A też dołożysz czujników kadencji, prędkości i opaskę HR, będą fajne statystyki wpadać =] To też jest frajda z analizowania cyferek z
  • Odpowiedz
Eh nie mam motywacji na #szosa może jak kupię sobie nawigacje i będę tworzyć traski to będzie supcio?()


@Shinyz0: Być może. Miałem zapas tras na cały sezon zaplanowany, z myślą o zbieraniu kwadratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Shinyz0 kąkuter rowerowy z navi z pełną mapą, to był dla mnie bardzo spoko zakup. Życie rowerowe staje się wtedy o wiele łatwiejsze.
Szukasz nowych tras? Zacznij zbierać #kwadraty
  • Odpowiedz