Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Boże, ale sie skompromitowałem przed rodziną
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Byłem dziś u siostry na uridzinach mojego siostrzeńca, za dużo zjadłem, bo szwagier z siostrą non stop coś nam dokładali, wypiłem tylko 4 piwka, ale nie byłem pijany, puściłem pawia przez to, że za dużo zjadłem, a raczej zmieszałem, bo najpierw jechały ciasta wraz z tortem, potem grzybowa, deser jakiś jogurt z orzechami ibto wszystko w dość krotkim czasie, na dodatek w mieszkaniu było duszno i przez to wszystko zrobiło mi sie niedobrze wraz z bełtem na koniec
( ͡° ʖ̯ ͡°)

A dodatkowo wyparowały mi buty i byłem zmuszony wracać w laczkach. Na szczęście wracałem z drugim szwagrem, więc pieszo nie szedłem

#truestory #zalesie #gownowpis



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mozolny_Szturm12 No to typ miał podobnie co ja ( ͡° ͜ʖ ͡°) też wtedy duszno było u niego w pomieszczeniu? I najbardziej mnie zastanawia co sie stało z moimi butami. Znikły ¯_(ツ)_/¯

@TrollingMasterNinja To nie przez piwa xD tylko za dużo tego zjadłem w dość krótkim czasie, a poza tym w pokoju było duszno i trudno sie oddychało

@mirko_anonim: Zgubiła go łapczywość i pazerność. Mix Wigilijnego barszczu z czystym krupnikiem to potężna mieszanka wybuchowa ( ͡º ͜ʖ͡º) z takim widowiskiem to mógł się wstrzymać do sylwestra ( ͡ ͜ʖ ͡) dodam, że jego stan chyba zero jedynkowo rozumiał że Barszcz i Krupnik (wódka) to zupa XD
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @Mozolny_Szturm12 Ale on właśnie szukał ze mną tych butów i raczej nie jest zdolny by coś takiego zrobić komuś, a poza tym był cały czas ze mną w pomieszczeniu i nie wychodził na zewnątrz. Jedyne osoby, które wtedy wychodziły to jeszcze inny szwagier z mężem kuzynki, to takie typy które potrafią cos takiego odwalic, a poza tym już raz typ mi coś podobnego zrobił z prezentem dla