Wpis z mikrobloga

Słuchajcie byłem na Orlenie, w Polsce, polazłem sobie na hot doga, nie? I siedział tam taki typowy k*a narodowiec, taki konfederata w mordę j*ny, wytatuowany cały i zaczął tam n****alac, ze "o chlopaki ja to bym jakbym kogoś z bandy czworga zobaczył to go zabił nie?" no i wiecie i tak dalej. N**alal, ze nienawidzi PO-PISU i tak dalej i tak dalej, ja sobie myślę, ja myślę sobie "tak? czekaj konfiarzu jeszcze zobaczymy". No i słuchajcie, następnego dnia byłem z Pisowcem na mieście na Żolibożu, nie? Pisowiec jest naczelnikiem państwa. I patrzymy ten narodowiec wychodzi rozumiecie, z galaxy, z dyskoteki razem ze swoim kolegą (fajny twink). Ja mowie "czekaj k*a, zobaczymy teraz kto jest bandą czworga". I tak: zaszliśmy kolegę od tylu, ja go powaliłem na ziemie, ta narodowska k*e i go trzymam, nie? A Pisowiec podszedł do jego kolegi (niezły twink jeszcze raz podkreślam). I tak: ja trzymam tego narodowca i mowie "patrz k*o co teraz będzie patrz się na swojego konfederatę" nie? I wiecie, Pisowiec nawet nic nie musiał robić, wyciągnął tylko swoja gale ze spodni ten narodek jak to narodek, zobaczył pisowkie bile, mokro mu się zrobiło i oddal mu się słuchajcie na tym p****onym polskim chodniku na Żoliborzu. A ten konfederata którego trzymałem krzyczał "Jezu k*a, przestań mu ssać, niech ci nie będzie tak dobrze z tym pisowcem, proszę cię przestań mu ssać, niee, chociaż udawaj ze on cię gwałci albo podsł#!$%@? pegasusem, niech ci nie będzie tak dobrze z tym pisowcem" nie? No i Pisowiec z nim skończył, spuścił mu się do ryja, do dupy, do nosa, no wszędzie mu się spuścił. Ja puściłem tego narodowca nie? i ten debil zamiast, nie wiem, pojsc na policje czy cos, tego narodowca zaczął n****alać kostkami brukowanymi, no zabił go w końcu i my usiedliśmy sobie na krawężniku z Pisowcem, palimy teczki śmiejemy się z niego, a ten konfederata k*a się poderwał, w naszym kierunku skoczył, my sie odsunęliśmy, wskoczył na jezdnie i rozjechał go homofobus, fajnie nie? Rozjechał go homofobus i zdychał i jeszcze patykami go k*a tykaliśmy, j*na narodowska k*a. Pisowiec się śmiał, ja się śmiałem i obaj poszliśmy na hot doga, j*c k*a polskie konfederackie k*y j*ne białe śmiecie k*a.

#bekazkonfederacji #pasta #bekaznarodowcow #bosak #twink #testoviron #bekazbosaka #polityka