Wpis z mikrobloga

@Tiab: w sumie to ja tez tak mam u siebie. Ale salon z kuchnia ma prawie 80mkw i 7m wysoksoci w szczycie xD ludzie w bloku maja mniejsze mieszkania. Beka z nich. Jak tak mozna zyc?
  • Odpowiedz
salon z kuchnia ma prawie 80mkw i 7m wysoksoci w szczycie xD


@PanieAreczku: Najgorzej - miałem tak w domu rodzinnym, w kuchni zajebisty wyciąg a i tak jak matka gotowała flaki czy bigos na święta to #!$%@?ło w całym domu bo zapach się roznosi po tej antresoli na piętro xD, no i zawsze słyszysz jak ktoś gotuje/stuka garnkami/odpala okap.

Nikt mi nie wmówi że aneks ma sens - jest to słabe
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: wystarczylo zeby miała okap z prawdziwego zdarzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego reku w tryb turbo i nie ma wuja. Karpia smażył tam nie bede xD oddzielanie kuchni to jakis sowiecki zwyczaj. Na zachodzie otwarte kuchnie sa popularne od lat. Mozna gotowac, rozmawiac z goscmi, domownikami. No i ta przestrzeń. Kubatura jak trzech mieszkan przecietnego Kowalskiego
  • Odpowiedz
Największa beka z osób robiących fikołki z logiki do zachwalania aneksu kuchennego w salonie XD


@Tiab: miałem osobną kuchnie. Wywaliłem ściany i zrobiłem aneks.
  • Odpowiedz
wystarczylo zeby miała okap z prawdziwego zdarzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) do tego reku w tryb turbo i nie ma wuja.


@PanieAreczku: Ok, pogadamy jak się wprowadzisz, bo z perspektywy SSZ to każdy mądry ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Karpia smażył tam nie bede xD


To poczujesz jak żona się wkręci w jakieś kimchi na kiju czy inne susze wigilijne

oddzielanie kuchni to jakis
PfefferWerfer - >wystarczylo zeby miała okap z prawdziwego zdarzenia. ( ͡° ͜ʖ ͡°) do ...

źródło: faab0ec3e0c8a5196f096ed79c458a9e

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@PanieAreczku Rozmowa z gośćmi, domownikami. A w kuchni już by się nie dało? Szczegolnie, że zazwyczaj ktoś w salonie chce obejrzeć tv, coś porobić a ty gotujesz obok XD
  • Odpowiedz
@Tiab:

Największa beka z osób robiących fikołki z logiki do zachwalania aneksu kuchennego w salonie XD


Największa beka to jest z ludźmi mówiącymi innym jak mają żyć i mieszkać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PiotrFr Dlatego nie ma co robić fikołków żeby narzucać aneks
Można podejść do tematu obiektywnie.

Dev ma w tym interes żeby argumentować jako top pomysł bo metraż ale mieszkaniec?
  • Odpowiedz
@Anakee:

wiesz, że różni ludzie mają różne oczekiwania?


Nom, dlatego niektórzy wolą oddzielne kuchnie i nic w tym złego, a narracja wszędzie jest taka że aneksy są super bo są w deweloperskich, a oddzielne #!$%@? bo były za komuny i nie można gadać z gośćmi w trakcie gotowania.
  • Odpowiedz
@PiotrFr: z tym to był bait. Niech sobie każdy żyje jak chce. Ja lubię duży dom, chciałem taki i mam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) ktoś inny może cenić minimalizm i proste życie w kawalerce i też spoko
  • Odpowiedz
@Tiab deweloperzy mogą wcisnąć jeszcze więcej mieszkań skoro nie musi być osobnego pomieszczenia na kuchnię (tym bardziej z dostępem do światła). W elstremalnym następstwie może w nowych blokach wrócimy do jednoizbowych mieszkań.
  • Odpowiedz