Wpis z mikrobloga

Mam na to proste rozwiązanie. Każdy z nas powinien mieć jakieś zobowiązania wobec Panstwa z którego czerpie korzyści - jak np. sluzba zdrowia, emerytura itd. W duzym skrócie: faceci powinni stać na straży i walczyć gdy przyjdzie taka potrzeba, kobiety powinny gwarantować zwrównoważony przyrost tak by nie doprowadzić do tragedii demograficznej. Chciałbym kiedyś uslyszec to od jakiegos polityka, dostałby ode mnie głos.
  • Odpowiedz
@eskejper: I to jest rozsądny kompromis który działał od zarania cywilizacji, ale nie ma to żadnych szans niestety bo teraz kobieta to taki mężczyzna w wersji soft, z wszystkimi jego prawami ale bez żadnych obowiązków.
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer: Dokladnie, dlatego najlepszym protestem jest się temu sprzeciwic. Jak wybuchnie wojna, uciec, zyc wlasnym zycie, skupic sie na sobie. Znam paru rosjanow czy ukraincow (swoja droga mocno ze sobą sa zakumplowani) co dostali powolanie do wojska ale je zignorowali. Gdyby chcieli wrocic do swojego kraju teraz to bylby to dla nich bilet w jedna strone z zakazem na wyjazd za granice do konca zycia.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Facet to nie zabawka ani zwierze ktore sluzy jako mieso armatnie na polu bitwy w celu obrony kraju ktore traktuje go jak jakiś gorszy sorty. I jeszcze ludzie są sklonni mowić że taki facet ma więcej praw niż kobieta xD

Skoro facet ma zobowiązania, kobiety też powinny mieć. EOT.
  • Odpowiedz
@eskejper: no i git, ziomeczku, chciałbym zobaczyć cię na froncie, gdzie w tym samym czasie Morawiecki, Czarnek, Sasin, Obajtek i wielu, wielu innych będą leżeć na plaży w Bali, a takie Kasie Pieluszki będą myły im codziennie stopy XDDD
  • Odpowiedz
@eskejper: niewykonalne w słabym społeczeństwie jak polskie w którym większość kobiet jest za obowiązkową służbą mężczyzn bo ma ich w piździe. Z kolei większość mężczyzn nie poparłoby nadania jakichkolwiek obowiązków kobietom. Do tego potrzeba silnego narodu jak np. żydzi którzy ogarneli to tak, że baby albo rodzą gówniaki albo #!$%@?ą do armii.
  • Odpowiedz
@slabart12: wiem, ale podałem pierwszych nadętych baranów, którzy przyszli mi do głowy. No i ciężko pobić pis w tym jak bardzo oderwani od rzeczywistości są, klasa panów ze wsi.
  • Odpowiedz
@keep_movin: Najbardziej oderwani od rzeczywistosci byli neoliberalowie pokroju Balcerowicza i Tuska. Kilkanascie % bezrobocia i oferty pracy za 5zl na godzine to byly efekty ich rzadow, po ktorych PiS pozniej musial sprzatac.
  • Odpowiedz