Wpis z mikrobloga

Tiktok to platforma, która oferuje często ciekawe, niszowe rozwiązania np na lookmaksing. Często są tam konta ludzi, którzy przez np jogę twarzy, dermaroller i minoksidil czy inne samouczki podnoszą swój wygląd z przegrywa na normana albo z normana na oskara. Tutaj na zdjęciu mam zdjęcie osoby, która pokazywała filmiki ewolucji z wyglądu po lewej na ten po prawej. To nie było po tygodniu, miesiąciu Tytaniczna praca, determinacja czekania na efekty. Może warto? Co wy na ten temat myślicie? To mój drugi post na tag, który utworzyłem #fromprzegrywtooskar A tu reszta tagów #wychodzimyzprzegrywu #blackpill #przegryw #looksmaxing
Jarkendarion - Tiktok to platforma, która oferuje często ciekawe, niszowe rozwiązania...

źródło: 420546494_2824344677738828_5939692850274565239_n

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
Tiktok to platforma, która oferuje często ciekawe, niszowe rozwiązania np na lookmaksing. Często są tam konta ludzi, którzy przez np jogę twarzy, dermaroller i minoksidil czy inne samouczki podnoszą swój wygląd z przegrywa na normana albo z normana na oskara.


@Jarkendarion: I to jest właśnie błędne koło - problem dzisiejszych czasów. Rozumiem, że ktoś chce być zaakceptowany, lubiany, wielbiony.. Takie osoby jak pic rel to te same co ważą 120kg i
  • Odpowiedz
Może warto? Co wy na ten temat myślicie?


@Jarkendarion: Myślę, że trzeba zrobić coś dla siebie, a nie dla innych. Samodoskonalenie, wytrwałość, nie iść na skróty, niedopasowywanie sie do innych - no ale zawsze ktoś kogoś naśladuje i chce być "taki sam". Dlatego kłade K na tego typu tiktokowe zabawy.
  • Odpowiedz
Tytaniczna praca, determinacja czekania na efekty. Może warto? Co wy na ten temat myślicie?


@Jarkendarion: Pochwalam i popieram. Jego życie na pewno będzie wygladało inaczej jako gość po prawej.
Natomiast mam w głowie dużo pytań - po lewej wygląda na dzieciaka, chłopca jeszcze, po prawej już jest starszy - jak ktoś zadba o swój wygląd w wieku lat 14tu to moze i takie efekty będą, ale jak ktoś ma już 25
  • Odpowiedz