Wpis z mikrobloga

stare kopcące smrodem budy w centrum miasta, wylęgarnia żuli i meliny patusów, no zajebista zajawka nie ma co xD


@MarteenVaanThomm przykro mi, swojego domu rodzinnego się nie wybiera, ale skończ już wszędzie opisywać swój familjok xd
  • Odpowiedz
@MarteenVaanThomm: no z mojej perspektywy to moje jest racjonalne. Twoje w sumie też ale chcesz mi zabrać działkę, więc nieracjonalne byłoby jakbym Cię poparł. To możemy rozstrzygnąć tylko w oktagonie
  • Odpowiedz
znowu swój dom rodzinny opisujesz? odwal się od RODów.


@NiebieskiWStringach: A kto się czepia RODów? Po prostu kupcie te działki po cenie rynkowej albo wypieprzajcie z państwowej ziemi, którą wykorzystujecie za grosze. Jak ktoś ma kilkaset tysięcy złotych na hobby to śmiało niech sobie wykupi RODa a reszta niech wraca do społeczeństwa.
  • Odpowiedz
@NiebieskiWStringach: ale to akurat fakt, że w miastach wojewódzkich RODy często są traktowane w sposób patologiczny jako działki budowlane i zabudowywane domami pod maksymalną przepisową wielkość, albo i większe, a zimą są wylęgarnią kopciuchów. RODy z małych miejscowości, gdzie faktycznie są altanki do rekreacji (moja rodzina sama taki miała) to zupełnie inny, elegancki twór. Może nie widziałeś jak to potrafi wyglądać, ale w większych miastach to absolutnie potrafi przybrać patologiczną postać.
  • Odpowiedz