Wpis z mikrobloga

@wuwuzela1 napisałem "różnego pieczywa" a Ty zrozumiałeś "chleb" xD tam było z pięć rodzajów bułek, kilka drożdżówek, chałka i pół żytniego z formy. Pieczywo z tego samego dnia co odbiór.
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: teraz to nawet sieciówki robia tam normalną sprzedaż XD to się opłacało 5 lat temu gdy tgtg startowało i wtedy w takim Starbucksie za 14,99zł dostawałeś torbe kanapek, ze mi starczała na kolacje i sniadanie. Teraz za 24,99zł dostałem raptem trzy kanapki. O lokalach niesieciówkowych w tym wątku napisano już wszystko ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sami sobie jednak ukręcili bat, w mojej okolicy pare lat temu
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: próbowałem kilkukrotnie w polsce z różnych gastro, za każdym razem janusze wciskali jakies najgorzej schodzace gowno za normalna cene xD

a chwalilem to przed skorzystaniem, ze w sumie fajna inicjatywa
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR: Bardzo lubię element hazardu w tej aplikacji, też polecam. W PL raz się trafi całkiem fajna paczka, a czasami jest kompletny fail. Zresztą można sprawdzić grupę na FB, gdzie ludzie pokazują, co dostali i za ile - od spleśniałych bułek po ogromne torty.
Osobiście ze skrajnych przypadków to pierwszy był na BP - dostałem chyba 2 kartony mleka i jakąś inną bzdurę. Za to kiedyś w Olimp dostałem 2 pełne
  • Odpowiedz
@L7please: to ja w olimpie na TGTG dostałem juz zapakowane ze 100g zimnych frytek, pare kawalkow jakichs wege nuggetsow i troche wylewajacej sie z pudelka surowki xD a przyszedlem w momencie jak i tak normalne zamowienia byly -50% to jakbym normalnie wzial to co chce to by nawet taniej wyszlo, w niektórych lokalach to dymają na tym strasznie
  • Odpowiedz
@AMBIWALENTNYPSIUR:
Super apka dawniej korzystałem non stop bo naprzeciwko prac bazy olimp i makarun codziennie coś wydawały. W makarunie za 10 zł były dwie porcje, gdzie normalnie jedna kosztowała 17 zł. W Olimpie była fura jedzenia - na dwa solidne obiady, często dodatkowo z zupą - za 16 czy 17 zł.
Niestety w pewnym momencie zrobiła się konkurencja i paczki zaczęły znikać w kilkanaście sekund więc musiałem się obejść smakiem.
  • Odpowiedz
@zeemzy: Tak, zazwyczaj Olimp daje już przygotowane i często w godzinach, kiedy jest przecena. Kiedyś też dostałem coś, co mi nie pasowało, ale w większości przypadków byłem stosunkowo zadowolony.
  • Odpowiedz
  • 0
Polecam każdemu w Nicei. Szczególnie piekarnie z tego korzystają. Zawsze dostawałem po 2, 3 pyszne chleby. Do tego drożdżówki, bagietki, croissanty, bułki. Nie musiałem posiłków kupować, bo wystarczało na kilka dni. Jak miałem swoje torby to jeszcze więcej dostawałem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
w polsce to najczęściej gówno dostaniesz, a nie coś opłacalnego.


Znaleźli sobie miejsce na wypychanie śmieci, albo regularną sprzedaż...


@hpiotrekh: bzdura.
  • Odpowiedz