Wpis z mikrobloga

@banicjant997: Każdy post na ten temat tylko zwiększa szanse że ktoś się wreszcie tematem zainteresuje i zaorze wam te slumsy. Może powstaną tam parki, może osiedla, ale nie będzie zamkniętego ogrodzenia przecinającego dzielnice w pół.
  • Odpowiedz
  • 5
@dran2: mi nic nie zaora bo nie mam działki ani nikt z mojej rodziny nie ma.

Może powstaną tam parki


Nie, nie powstaną bo dotychczas z zabranych RODosów nie powstał nawet jeden park za to powstało milion inwest budów
  • Odpowiedz
Może powstaną tam parki, może osiedla, ale nie będzie zamkniętego ogrodzenia przecinającego dzielnice w pół.

@dran2:
Co ty ćpiesz? Jak powstaną osiedla to na 100% będzie zamknięte ogrodzenie xD
  • Odpowiedz
  • 0
Nieogrodzone bloki się zdarzają więc nie wyjeżdżaj mi tu z procentami. Na 100% to ogrodzone są rody. Cokolwiek je zastąpi daje nadzieję na zmianę. @Fennrir
  • Odpowiedz
@dran2:
Rzadko kiedy, z reguły to są tzw."polskie obozy mieszkaniowe". A zabudowanie osiedlami nie daje żadnej nadziei na zmianę, wręcz przeciwnie bo w przeciwieństwie do RODów mieszkaniówka jest cholernie ciężka do zlikwidowania - żeby wyburzyć blok musisz wykupić każde mieszkanie w nim, praktycznie nie kojarzę przypadków żeby takie coś się gdzieś udało, więc zostajesz z tym gównem które postawi developer na dekady (stulecia może nie bo tyle ta tandeta nie wytrzyma).
  • Odpowiedz