Wpis z mikrobloga

NR 188 #serialseries
LISTA SERIALI

Watchmen

Twórcy: Damon Lindelof
IMDb: 8.2/10
https://www.imdb.com/title/tt7049682/
https://upflix.pl/serial/zobacz/watchmen-2019
Gatunek: kryminał, dramat

Wydarzenia rozgrywają się ponad 3 dekady po wydarzeniach znanych z filmu i komiksu.

Czy polecam? No nie wiem. Z jednej strony to serial odwołujący się do świetnego komiksu i filmu, jednak mam wrażenie, że serial nia ma żadnego WOW. Wręcz przeciwnie jest napchany tym, co zżera współczesną Amerykę… No ale chyba nie tylko ja mam kwaśną minę, bo od 5 lat nie widać kontynuacji, a Wy co sądzicie?

Wiecie co bym zobaczył? Wersję serialu na podstawie komiksu Terrego Gilliama (była w preprodukcji w latach 90) który obsadził Robina Williamsa w roli Rorschacha, Kevina Costnera w roli Nite Owl a Doktorem Manhattanem miał być Schwarzenegger :))
Chętnie miałbym tu efekt Mandeli, bo w jakimś wszechświecie to istnieje :)

P.S. Pozdrowienia dla gówno bitwy reżyserów bez Terrego!
WLADCA_MALP - NR 188 #serialseries 
LISTA SERIALI

Watchmen

Twórcy: Damon Lindelof
I...

źródło: watchmen

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@WLADCA_MALP:

P.S. Pozdrowienia dla gówno bitwy reżyserów bez Terrego!


I po co ta złość. Terry to niszowy reżyser, który przebił się na trochę do mainstreamu lata świetlne temu. A bitwa reżyserów jest super, chyba, że Nolan wygra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 2
I po co ta złość.


@troloslaw: to już z Kaczorra ustaliłem, że wykopki nie głosują na reżyserów ich styl i to co chcą przekazać swoimi filmami ale tylko i wyłącznie na filmy, które znają...

Faktycznie unikalny serial :)


@Hrabia_Heheszko: co nie, szkoda byłoby przegapić :)
  • Odpowiedz
@troloslaw a dlaczego Nolan miałby nie wygrać? Ja go trochę uważam za Kubricka XXI wieku. Perfekcjonista, który w głowie wymyśla sobie jak coś ma wyglądać i realizuje to, bez względu na zdanie studia w sprawie kosztów czy możliwości nakręcenia jakiejś sceny. W dodatku jak mało kto potrafi wejść wgłąb widza, stosuje różne tricki audiowizualne, przez które podświadomie czuje się jakby się było wewnątrz wydarzeń na ekranie.
Ja Nolana uwielbiam i nie będę
  • Odpowiedz
@Kaczorra: Głosowanie na obu to oszustwo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi wyszło, że bardziej lubię Interstellar i Incepcję niż Kill Bill, i bardziej nie lubię Bękartów wojny od Openheimera i Batmanów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) Teraz patrzę i Nolan przegrywa jednym głosem xD
  • Odpowiedz