Wpis z mikrobloga

Zawsze chciałem trafic w dobry moment początkow siania propagandy i dziś idealnie trafiłem. Ogródki RODOS. Zagospodarowac to parkami czy miejscami publicznymi- zniesę. Ale kwik dziwnych kont zeby ODDAĆ tereny działkowe deweloperom pod budowę wiekszej ilosci klitek bo to nam wszystkim pomoże???? xDDD No do chvja. Ilus gosci forsowało retoryke ze wiecej bloków w miejsca działek spowoduje spadek cen pod wynajem xDDD Jezeli to nie jest sianie kwasu pod przywileje deweloperki to juz nie wiem co to jest. Obczajcie ile pod tymi wpisami jest ruchu i plusów. Wykop juz dawno przejęty rzez boty.

Moze parki tez oddac pod Stachu-bud. Przeciez taki Park Skaryszewski koło stadionu pomiesciłby małe miasteczko typu wilanów. Na chvj nam te pogniłe drzewa i sadzawki. Lecimy z betonozą.

#nieruchomosci #patologia #warszawa #60groszyzawpis #koalicjadeweloperska
  • 47
  • Odpowiedz
@banicjant997: a może wyburzyć stadiony piłkarskie, a grunty na których leżały przeznaczyć na nowe osiedla? Przecież i tak wuja gramy, poziom eklapy szoruje po dnie. Komu to na co?
  • Odpowiedz
  • 193
@banicjant997:
PZD: UWOLNIC TERENY PANSTWOWE DLA DEWELOPERKI!
wykopki: REEEEEEEEE #!$%@? I CO JESZCZE
deweloper: o cie Stefan coś nie pyklo może inaczej to napisać. O mam pomysł:
ZABRAĆ RODY I ZAORAĆ:
wykopki: TAAAK #!$%@? STARE BABY PRĄDEM
komuniści chędożeni
  • Odpowiedz
  • 1
@DzonyDzony: na takie ruchy było multum miejsc. Ostatnie 10 lat widzę że Warszawa juz maksymalnie zabudowuje każdy kawałek trawy. Jak do tego czasu nie było takich pomysłów to zabranie dzisiaj kilku działek RODOS tego nie zmieni
  • Odpowiedz
  • 165
Ale kwik dziwnych kont zeby ODDAĆ tereny działkowe deweloperom pod budowę wiekszej ilosci klitek bo to nam wszystkim pomoże?


@banicjant997: Znowu siejecie te kłamstwa. Ten temat się wziął z wpisu w którym mirek chciał robić ogólnodostępne parki a nie zamknięte na kłódkę księstwa związku działkowców. To wspólny teren i wspólnie powinno się decydować o jego użytkowaniu, ktokolwiek te slumsy zaorze i zrobi tam park ma mój głos.
  • Odpowiedz
  • 11
Znowu siejecie te kłamstwa.


@dran2: Nie chrzań gosciu. Poczytaj komentarze z tych kilku najwiekszych wpisów i zobaczysz ile jest plusowanych z pomysłem przekazania pod deweloperkę
  • Odpowiedz
Znowu siejecie te kłamstwa. Ten temat się wziął z wpisu w którym mirek chciał robić ogólnodostępne parki a nie zamknięte na kłódkę księstwa związku działkowców.

@dran2:
Tyle że argumenty przeciwko RODom jakie padały to z reguły były w stylu "działki w centrum się marnują" i "powodują rozlewanie się miasta", zatem w domyśle sugestia żeby je zabudować bo zmiana w park nie zmniejszy rozlewania się miasta.
  • Odpowiedz
Poczytaj komentarze z tych kilku najwiekszych wpisów i zobaczysz ile jest plusowanych z pomysłem przekazania pod deweloperkę


@banicjant997: No ale większość optuje za przekazaniem terenu pod parki, co jest o wiele lepszym pomysłem, niż jakieś prywatne folwarki do siania cebuli (które zresztą można po prostu przenieść w inne miejsce).
  • Odpowiedz
  • 6
@banicjant997 też to zauważyłem
@dran2 ktoś ma ból dupy bo nie ma działki, przecież ludzie płacą za te swoi działki i np. u mnie działki należą do kopalni. Mieszkam akurat na przedmieściach i mam obok siebie takie działki.
Czekam na dzień w którym kiedyś ktoś zadecyduje by to sprzedać i wybudują tutaj biurowce oraz osiedla (sarkazm). Zresztą 2 osiedla dalej już 80% wywalili by wybudować drogę oraz bloki, ze spokojnego osiedla powstał
  • Odpowiedz
To wspólny teren i wspólnie powinno się decydować o jego użytkowaniu, ktokolwiek te slumsy zaorze i zrobi tam park ma mój głos.


@dran2: Jestem za. Patrząc na to ile kasy kosztuje zrobienie parku i ile czeka się na lekarzy specjalistów to wyjdzie na to że jak ktoś ma depresję to jedyne co może zrobić to pobiegać.

Ogólnie świetny pomysł z tymi parkami, naprawdę super. To jest najważniejsza rzecz na którą teraz
  • Odpowiedz
u mnie działki należą do kopalni.


@WUJICO: Spoko niech sobie prywatna kopalnia robi co chce. Ale jak jet to teren miasta to tak, mam ból dupy o to że publiczny teren jest wydzierżawiany dużo poniżej cen rynkowych i zamykany na kłódkę z za której tylko dym wychodzi, wolałbym mieć tam park do którego mógłbym wejść z tysiącami innych ludzi.

Ogólnie świetny pomysł z tymi parkami, naprawdę super. To jest najważniejsza rzecz
  • Odpowiedz
  • 3
@dran2 to teraz mam inny przykład. Jest park należący do miasta i co robi miasto? Sprzedaję skrawek zewnętrzny parku pod dewelopera. Już są o to mocne dymy. I tak było by w przypadku wyburzenia tych ogródków działkowych- żadnego parku byś nie miał tylko nowe budynki wraz z setkami samochodów i zamiast wąchać dym z grilla wąchałbyś dym z rury wydechowych ( ͡º ͜ʖ͡º) Wraz z tym dużo
  • Odpowiedz
@banicjant997: można się było tego spodziewać. Kupiłem ROD w zeszłym roku to muszą zaorać.
Wziąłem hipotekę w 2021 na zmiennych jak było blisko zera to stopy wzrosły w rekordowym tempie.
W 2018 kupiłem bitcoina to spadł o 50%, sprzedałem to wzrosl o 400% w stosunku do ceny zakupu.

Co jeszcze mam #!$%@??
  • Odpowiedz
Jestem za. Patrząc na to ile kasy kosztuje zrobienie parku i ile czeka się na lekarzy specjalistów to wyjdzie na to że jak ktoś ma depresję to jedyne co może zrobić to pobiegać.


@ipkis123: Gdzieś samorząd jest zły, to zostawmy RODosy wybrańcom którym udało się je kupić w latach 90 i dosłownie #!$%@?ą tkankę miejską xD Zamiast depresyjnego parku dla wszystkich, altanki do chlania wódki dla wybranych. I żeby też nie
  • Odpowiedz