Wpis z mikrobloga

Właśnie mój dobry ziomek pochwalił mi się, że wczoraj na walentynki wpadła do niego jego "koleżanka" z którą od kilku miesięcy jest w FWB, mimo tego, że ów agentka ma chłopaka który chciał do niej wczoraj przyjechać, ale ta mu powiedziała, że dzisiaj rano ma egzaminy i nie będzie miała dla niego czasu. A wczoraj była u mojego ziomka i świetnie się bawiła (if you know what i mean). Fajnie co? Jak można zaufać drugiej osobie w związku i nie czuć się jak frajer?
Czaicie, ona od kilku miesięcy wymyśla swojemu chłopakowi jak bardzo nie ma dla niego czasu, a później jedzie się zabawiać z moim ziomkiem xD Dziwne, że ten jej chłopak nadal z nią jest.

Lekcja na dziś. Jeśli twoja kobieta od dłuższego czasu nie ma dla ciebie czasu (tym bardziej w walentynki) i wymyśla, że akurat tego dnia ma egzaminy, babcia jest w szpitalu itd, to zerwij z nią.

#przemyslenia #zwiazki
  • 13
@master4342: takie są kobiety

I to w zasadzie wszystkie, o ile nie spotkają takiego zawodnika, że zechcą go zrobić na dziecko. Co prawda, wystarczy im to na kilka lat i później znowu zaczną wykorzystywanie itp ¯\(ツ)/¯
@kosmita: ten mój ziomek jest singlem, także on tylko korzysta xd Jest #!$%@? bo nie powie temu chłopakowi, że go baba zdradza, tylko woli z tego korzystać. Ale co najlepsze ta laska od początku mówiła mu, że ma chłopaka ale #!$%@? w niego bo on ją nudzi. A nie powiem, mój ziomek jest przy kasie mocno jak na swój wiek, także wiadomo kto dla laski jest bardziej atrakcyjny ¯\(ツ)/¯
@master4342

No tak, lepiej pozwalać dopuszczać do takich patologicznych sytuacji.

Nawet Ty powinieneś z kumplem zrobić fotki, wysłać jej chłopakowi, jej rodzicom i upokorzyć szlaufa, a nie potem narzekać, że #!$%@? się szerzy.
@Tupolej154: ale dlaczego miałbym niszczyć sobie dobrą relację z ziomkiem którego znam od lat, z którym często się spotykamy, chodzimy na imprezy, tylko dla jakiegoś randomowego chłopaka randomowej laski których nigdy nie spotkam? xD To jest wina tej laski bo gdyby ona się nie zgodziła to do FWB by nie doszło, to chyba jasne?
@master4342

Jakby on się nie zgodził na FWB to też by do tego nie doszło. xD
To jasne, że ona jest winna, ale on jest współwinny.

Oby karma zadziałała również na niego i aby dumnie nosił kiedyś rogi. 😊