Wpis z mikrobloga

Jest też potężny rabat 10 zł za zakupy od 100 zł, ale tylko 16 lutego i po aktywacji w aplikacji.

@Krupier: ten kupon jest co tydzień w piątki.
Dyskontowy symetrysto, jakimś trafem, znów pod postem, gdzie ciśnie się po Biedronce to wyskakujesz Ty ze swoim A W LIDLU TOOOO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
ten kupon jest co tydzień w piątki.


@radziuxd: to fajnie tylko co z tego?

Dyskontowy symetrysto, jakimś trafem, znów pod postem, gdzie ciśnie się po Biedronce to wyskakujesz Ty ze swoim A W LIDLU TOOOO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@radziuxd: na tym chyba polega idea tego portalu, że scrollując shitcontent w
co oni się tak do tego Lidla #!$%@? ostatnio? tak mnie tym #!$%@? że autem do Lidla teraz jeżdżę mimo że biedra pod domem.


@gybefan: Biedronka i Lidl zobaczyły że w Polsce taktyka 2 wrogów(PiS - PO) dobrze się sprzedaje.
@radziuxd bo pieprzycie że w Lidlu jest normalnie a nie jest. Osobiście wolę biedrę, bo mnie mniej wkurzają jej promki.
A Lidl ma sporo za uszami:
- produkty tego samego typu (pakowane kiełbaski) obok siebie, jedne mają cenę za opakowanie a drugie... za 100g.
- zielone cenówki, czerwone cenówki, cenówki z gwiazdką, cenówki z dwiema gwiazdkami xD
- cenówki na których cena obowiązuje wyłącznie jak aktywujesz konkretny kupon w aplikacji

Do tego
@gybefan: chyba o to im właśnie chodzi. Ty robisz zakupy w lidlu, a kasa idzie do biedry za to, że ta zmotywowała cię do zakupów we wskazanym supermarkecie..
@gybefan: zamiast pierdzielić o cenach mogliby w reklamach pisać że nie trzeba skanować paragonów a na parkingu nie trzeba bilecików. Dla powody dla których unikam lidla, bo mnie wk..wia po prostu zawracanie dupska
@SzubiDubiDu a ktoś się orientuje czy w paragonach dalej jest ta substancja po której facetom rosną cycki i dupy? Bo ja nigdy paragonów nie biorę. Mieli zakazać utrzymania w rolkach termicznych ale nigdzie nie pisze czy to realnie weszło w życie? I czy wy bierzecie do ręki paragony?
@SzubiDubiDu: Mało tego, w sklepie produkują takie ilości śmieci. Ale ta ostatnia akcja z sms'ami jak to u nich tanio to zupełnie po bandzie zrobiona i mam nadzieję, że UOKIK i UKE dobierze im się do tyłka. Przecież oni ten marketing robili nie uzyskawszy wcześniej zgód od ludzi, którzy te sms'y dostali. Później zrobili na prędce wymuszoną aktualizację apki, która widać, że była tylko po to żeby uzyskać od ludzi te