Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy #!$%@? #!$%@? z inpostu nie rozbudują mojego paczkomatu i co druga przesyłka muszę #!$%@? gdzieś gdzie w ogóle nie mam po drodze bo jest #!$%@?. Jeszcze gdyby się dało wybrać jakiś alternatywny ale taki #!$%@?. Obok mnie jest wiele paczkomatow i #!$%@? do najgorszego do jakiego się da. Zawsze chodzę ale dziś powiedziałem a #!$%@? im w dupę. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@mkorsov: mam w bliskiej okolicy z 6 paczkomatów, nawet na tej samej ulicy jest drugi z 3 minuty drogi z buta, a do zapasowego ZAWSZE #!$%@? Z A W S Z E od lat wysyłają mnie do jakiegoś #!$%@? do którego muszę dymać dłużej i jest mi w ogóle nie po drodze, więc myślę że to jednak nie to. Najgorsza opcja z wszystkich jakie są w mojej okolicy. Dlatego dziwi mnie
@Joii: to nie zawsze wina inpostu, bardzo często właściciele terenu nie zgadzają się na dostawianie dodatkowych modułów i potem paczkomat mający 80 skrytek ze słaba odbieralnoscia dziennie ma zaadresowanych po 140 przesyłek
@general-lufa jasne, ja to wszystko rozumiem. Bardziej ubolewam nad tym, że nie ma możliwości wybrania zapasowego paczkomatu. Przecież ci kurierzy są podzieleni na rejony i myślę że nie byłby to problem. Nie chodzi mi o dostawę na drugą stronę miasta tylko do jednego z paczkomatów do którego mam bliżej.