Wpis z mikrobloga

Kupno sensownego gruza za 5k żeby nie trzeba było na start #!$%@?ć w niego drugie tyle to jest #!$%@? sztuka. Co z tego że fabrycznie w danym modelu jest klima jak się potem okazuje że od 5 lat zepsuta a że ostatniemu właścicielowi to nie przeszkadzało bo nie używał to ty będziesz musiał #!$%@?ć 1-2k żeby w ogóle ruszyła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja
Fanfatin - Kupno sensownego gruza za 5k żeby nie trzeba było na start #!$%@?ć w niego...

źródło: temp_file2870078957471449996

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@Fanfatin: za 5k to się trzeba cieszyć jak odpali. Czego ty się spodziewasz? Kupić dobry uzywany samochod, to nawet przy budżecie 100-200k może być problemem, a Ty piszesz o aucie za czapkę gruszek xd
  • Odpowiedz
@Fanfatin: mega cieżko w dzisiejszych czasach do 5K kupić auto. a nawet jak znajdziesz to zawsze będzie 1-2K wkładu.
Nawet niech głupie opony będą do wymiany to już tysiąc pyknie.
  • Odpowiedz
@Fanfatin w sobotę byłem z bratem na poszukiwaniu auta. Potrzebny był m gruzik, żeby dojechać do pracy. Trafiła sie fajna corsa C od starszego Pana, który sprzedawał auto w związku z pogorszeniem wzroku i porzuceniem lejów. Samochód widać, że zadbany. Zaraz po zakupie byliśmy na stacji diagnostycznej, blacharsko bardzo dobrze, zawieszenie ok, silnikowo całkiem zdrowo bez wycieków. Jedyne co trzeba zrobić to wyregulować linki ręcznego i wymienić łączniki stabilizatora. Zapłacił nieco ponad
  • Odpowiedz
@Fanfatin Jak sam zauważyłeś, za tyle kupujesz gruza. Skądś się ta nazwa wzięła. Dobre i ogarnięte w tej cenie to możesz kupić Seicento albo Corsę B. A jak chcesz coś klasę wyżej i to jeszcze z klimą, to musisz się liczyć, że połowa rzeczy nie działa wcale, a druga połowa trzyma się na trytytki.
  • Odpowiedz
@Fanfatin: sprawny samochód za 5k to się kupuje po znajomości a nie na OLX. Im niższa cena tym większa szansa, że ktoś go wystawi bo go sumienie powstrzymuje od sprzedania znajomemu.
  • Odpowiedz
@Fanfatin głupoty ci tu piszą, za 5000 zł kupiłem c4 z 2004 r. z OLX, po 50k km i tym samym przekroczeniu 400k przebiegu nie zamierzam sprzedawać, nic się nie psuje, wszystko działa, ale mechanika odwiedzam prewencyjnie, jak mam akurat grosza, bo auto jest w ciągłym użyciu

Trzeba umieć kupować + mieć trochę farta do egzemplarza, ale można kupić to, o czym piszesz
  • Odpowiedz
@Fanfatin kiedyś kupilem takiego focusa w wersji ghja z niezawodnym 1.8 tddi za 1500zl, jezdzilem nim 3 lata, wlozylem w niego przez ten czas 8zł na żarówke, az mi drzewo na niego nie spadlo i dostalem od miasta 3600 odszkodowania ( ͡º ͜ʖ͡º) tera takie chodzą po 5k? Jprdle
  • Odpowiedz
@Fanfatin jakaś dziwna wersja, normalnie jeżdżą pic rel, do tego 90KM nie ma dwumasy i FAPu, nie bierze oleju i pali poniżej 5 litrów na 100 km jazdy mieszanej (do pracy mam 8 km, krótko, jak na diesla)

ogółem jest spoko, do wyglądu się przwyczajasz po 15 minutach, jedyne co, to ułożenie foteli mogłoby być lepsze
red7000 - @Fanfatin jakaś dziwna wersja, normalnie jeżdżą pic rel, do tego 90KM nie m...

źródło: temp_file4306246679121324042

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fanfatin wszystkim się rozpruwają, do tego ustawienie mogłoby być lepsze względem kątu kierownicy i reszty kokpitu, ale to może być prawdziwe tylko dla mnie (wzrost, zasięg rąk itd.)
  • Odpowiedz