Wpis z mikrobloga

Sluchajcie. Mam w planie stworzyć film „Spowiedź Rafatusa” w którym poruszę wszystkie kontrowersyjne tematy dotyczące mojej twórczości z lat 2017-19. Zwracam się z prośbą do widzów, koneserów i wszystkich ludzi, którzy spędzili setki jak nie tysiące godzin przed ekranami swoich telefonów, komputerów, laptopów i tabletów o racjonalną wypowiedź co sądzą o całokształcie tych streamów oraz odpowiedzą na przygotowane przeze mnie pytania. Głos zostanie wykorzystany w filmie (możliwa modulacja głosu). Proszę o odzew przede wszystkim ludzi z otwartymi umysłami, kierujących się logicznym myśleniem. Więcej informacji udzielę w wiadomościach prywatnych.
#rafatus #patostreamy dla zasięgu #danielmagical
  • 17
@Rafatus69 hej Rafał, ja chętnie pomogę. Dla mnie jesteś postacią tragiczną, ale na pewno inteligentną. Same streamy, były upadkiem młodego człowieka, a w zasadzie zbyt młodego do ogarnięcia rzeczywistości w której się znalazłeś.

Jesteś też ewenementem, bo się z tego podniosłeś,
myślę, że warto aby więcej osób poznało Twoją historię. Możesz być przestrogą dla młodych ludzi, ale możesz też być inspiracją dla tych którzy są na zakręcie życiowym. Jak chcesz to mogę
  • 0
@Rafatus69: Dziękuję wszystkim za odzew. Zamykam moją prośbę. Z wykopu już mam komplet, a chcę, żeby były to osoby z różnych środowisk i miejsc. Pozdrawiam i do zobaczenia!