Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Drogie mirki, piszę z anonima bo poczucie wstydu nie pozwoliłoby mi zadać tych pytań w rozmowie z kimkolwiek w cztery oczy. Pewnie nawet z psychologiem ze względu, że jestem osobą mocno zamkniętą. Problem jest taki, że miesiąc temu, w połowie stycznia miałem okrągłe 30 urodziny. Nie robiłem żadnej imprezy bo przez moje ##!$%@? i lata samotności nigdy nie miałem znajomych i do tej pory takich przyjęć nie organizowałem ani nie byłem zapraszany.
Wczoraj przed zaśnięciem naszła mnie myśl, że to już 30 lat, kolejna taka okrągła szansa to 40 i 50 kiedy bede już stary... Nie miałem swojej 18, 20, 25, nigdy nie wyprawiłem urodzin. Czuję, że chciałbym to zmienić. Mam dosyć uciekania przed tym czego się boję. Ten jeden raz w moim życiu dostać życzenia, prezenty, dobrze się bawić.
Czy to dobry pomysł, żeby zorganizować taką imprezę po terminie? Jeśli tak to gdzie i jak się coś takiego organizuje? Rezerwuje się jakiś stolik w klubie? Bardziej w domu? Co z jedzeniem i alko, każdy przynosi swoje czy ja jestem za to odpowiedzialny?

#samotnosc #wychodzimyzprzegrywu #depresja #urodziny



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 7
@mirko_anonim nie widzę problemu żeby było po terminie, mówisz że nie miałeś czasu czy cokolwiek bla bla, ale chcesz się umówić teraz na imprezę kiedy Ci pasuje i oblać tę konkretną okazję.
@Kingside: no to trzeba rozwiać wątpliwości mi że zależy, jak to jakiś lokal to on płaci a zwraca się najwyżej część w prezentach a jak domówka to każdy przynieść coś może już kto chce typu sałatka albo przekąska